BCZL 2017-18 pro r.2005

18.11.2017 01:00

 

BALKAP CUP ZIMNÍ FOTBALOVÁ LIGA 2017-2018 r.2005-06  

(BCZL 2017-2018 pro r.2005-06)

 

PRBĚŽNÉ POŘADÍ

 

VÝSLEDKY - TERMÍNY - LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol) 2005
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ POŘADÍ NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ POŘADÍ ASISTEN POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ

1 - 2 kolo

započtena i předehrávka
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola
   
Benešov Benešov Sedlčany Benešov Sedlčany
16:00-19:00 08:30 - 11:30 08:30 - 11:30 08:30 - 11:15 08:00 - 11:30
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
Výsledky
1.kola
Výsledky
2.kola
Výsledky
3.kola
Výsledky
4.kola
Výsledky 5.kola
     
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Pořadí týmů
v BCZL
     

 

 

 

BALKAP CUP ZIMNÍ FOTBALOVÁ LIGA 2017-2018  r.2007-08 
(BCZL 2017-2018 pro r.2007-08)
 
 
TERMÍNY A LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
Ročník 2007 "A"
- 18.11.2017 10-12:30 (2007 sk A) "SMR" Sedlčany tráva 5+1 (v případě nezpůsobilého terénu bude zajištěna UMT s příplatkem 300,-Kč / tým / hrací den)
- 02.12.2017 12:00 - 14:15 ( 2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1
- 13.01.2018 12:00 - 14:15 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1
- 27.01.2018 12:00 - 14:15 (2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1
- 10.02.2018 13:00 - 18:00 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1
Utkání 5 tého kola se se budou obě skupiny prolínat 
Vyhodnocení po ukončení 5.tého kola (vyhodnotí se obě dvě skupiny současně)
-----------------------------
 
TERMÍNY A LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
Ročník 2007 "B"
- 18.11.2017 12:30-15 (2007 sk A) "SMR" Sedlčany tráva 5+1 (v případě nezpůsobilého terénu bude zajištěna UMT s příplatkem 300,-Kč / tým / hrací den)
- 02.12.2017 14:15 - 16:30 ( 2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1
- 13.01.2018 14:15 - 16:30 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1
- 27.01.2018 14:15 - 16:30 (2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1
- 10.02.2018 13:00 - 18:30 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1
Utkání 5 tého kola se se budou obě skupiny prolínat 
Vyhodnocení po ukončení 5.tého kola (vyhodnotí se obě dvě skupiny současně)
 
POPIS BCZL 2017-18
Při 4 týmech - 20 min utkání (+2min na výměnu týmů) - 2h / hrací den
Při 5.ti týmech - 15 min utkání (+2min na výměnu týmů) - 3h / hrací den
- 4-5 týmů/skupina
- 5 hracích dnů.
Vyhodnocení po ukončení 5.tého kola
 
 
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY
Ročník 2007 "A" (4/5)
1) SK BALKAP z.s. (šatna č.1)
2) TJ Sokol Planá nad Lužnicí (šatna č.1)
3) SK Spartak Příbram Červení (šatna č.2)
4) SK Aritma Praha "B" 2007 (šatna č.2)
 
B.skupina (4/5)
1) SK Olbramovice (šatna č.1)
2) SK Spartak Příbram Černí (šatna č.1)
3) SK SK Aritma Praha "A" 2007(šatna č.2)
4) SK Rapid Psáry (šatna č.2)

Ročník 2005 

2.kolo) - 02.12.2017 - 08:30h - 11:30h ( 2005 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1

GPS: 49.774082, 14.696156

POVOLENÁ OBUV na UMT
(lisovky sálovky apod.)

 

3.kolo) - 13.01.2018  - 08:30h - 11:30h  (2005 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1

GPS: 49.656521, 14.427609

POVOLENÁ OBUV do haly
pouze podražky s označením Non-marking
více technologii Non-marking

 

4.kolo) - 27.01.2018  - 08:30h - 11:15h (2005 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1

 

5.kolo) - 10.02.2018  -  08:00h -11:30h  (2005 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1

Vyhodnocení 11:00 -:11:15h  (po ukončení 5.tého kola) 

max do 11.30h focení v pořadí: 

    - společné foto všech týmů

    - vyhodnocení hráči v jednotlivcích 

    - foto jednotlivých týmů

 

 

POPIS BCZL 2017-18

3h/hrací den

- v počtu 5.ti týmů/skupina

- v počtu 5.ti hracích dnů.

- v počtu 20.ti utkání/tým (4.utkání/hrací den)

Vyhodnocení po ukončení 5.tého kola

 

 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

Ročník 2005 

  1. SK DOLNÍ CHABRY (starci) 
  2. SK DOLNÍ CHABRY (babičky)
  3. AFK Union Žižkov 
  4. TJ Sokol Teplýšovice 
  5. TJ Sokol Planá nad Lužnicí 

Zastoupí týmy co se nemohou zúčastnit v jednotlivých kolech

         1. SK BALKAP r,2004 a ml (výběr středních Čech a Prahy)  

 

Vyhodnocení po ukončení 5.tého kola

Cena celé ligy 4.450,-Kč/tým (vč cen)

 

Předem děkujeme za váš zájem a budeme se těšit na vaši účast

 

Pořadatel turnaje
SK BALKAP z.s.
Luděk Ballon 
+420 777 70 80 34
www.balkapcup.eu

 

V případě nepřítomnosti lze volat od 16 do 18h
p.David Ballon
+420734138499

SOUPISKY

 

SK DOLNÍ CHABRY (starci) 

1 -  Němec Josef
2 -  Němec T.
3 -  Yvanickii Vytalij
4 -  Vajnar
5 -  Yvanickii Vasyl
6 -  Mlynár
10 -  Chaloupka Aleš
12 -  Plzeňský
13 -  Mlčák
22 -  Podval
23 -  Pecháček
24 -  Ballon Tomáš

 

SK DOLNÍ CHABRY (babičky)

7 -  Hreus
8 -  Jakubínský
9 -  Stránský
11 -  Mokáň
13 -  Hájíček
14 -  Hartman
15 -  Šulc
16 -  Volšický
17 -  Kohout
18 -  Syrový
19 -  Mikota
20 -  Weber
21 -  Knížek
25 -  Srb
28 -  Jurášek

 

AFK Union Žižkov 

 

TJ Sokol Teplýšovice 

1 -  Chrpa Filip
2 -  Matoušek Štěpán
3 -  Filip Daniel
4 -  Svoboda Oldřich
5 -  Jakubec Jakub
6 -  Čmereka Marek
7 -  Bertík Luboš
8 -  Kučerová Karolína
9 -  Doležal Adam
10 -  Mareš Michal
11 -  Zelenka Lukáš
12 -  Táborský Vojtěch
13 -  Kučera Pavel

 

TJ Sokol Planá nad Lužnicí 

1 -  Welzl Matěj 
2 -  Procházka Josef 
3 -  Makal Stanislav 
5 -  Skalák Daniel 
6 -  Zeman Michal 
7 -  Zákostelecký Vojtěch 
8 -  Suda Jan 
9 -  Ryba Dominik 
10 -  Novotný Dominik 
11 -  Martinka Denis 
14 -  Kašpar Matyáš 
16 -  Škrleta Michal 
18 -  Matoušek Vojtěch 
20 -  Tyl Antonín
21 -  Král Mikuláš 

 

 

1 -  Chrpa Filip
2 -  Matoušek Štěpán
3 -  Filip Daniel
4 -  Svoboda Oldřich
5 -  Jakubec Jakub
6 -  Čmereka Marek
7 -  Bertík Luboš
8 -  Kučerová Karolína
9 -  Doležal Adam
10 -  Mareš Michal
11 -  Zelenka Lukáš
12 -  Táborský Vojtěch
13 -  Kučera Pavel
 

 

Přihlášení na akci BCZL 2017-18 r.2005 a ml

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: