BCZL 2017-18 pro r.2007 A i B

18.11.2017 09:00

 

 

BALKAP CUP ZIMNÍ FOTBALOVÁ LIGA 2017-2018  r.2007-08 

(BCZL 2017-2018 pro r.2007-08 A i B)

 

TERMÍNY A LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol) 2007 "A"
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ POŘADÍ NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ POŘADÍ ASISTEN POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ

1 - 2 kolo

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola
   
Sedlčany Benešov Sedlčany Benešov Sedlčany
10:00 - 13:00 11:30 - 14:30 11:30 - 14:30 11:15 - 14:00 11:30 - 15:00
 ROZPIS
UTKÁNÍ 
ROZPIS UTKÁNÍ ROZPIS
 UTKÁNÍ
ROZPIS UTKÁNÍ ROZPIS
UTKÁNÍ
Výsledky
1.kola
Výsledky
2.kola
Výsledky
3.kola
Výsledky
4.kola
Výsledky 5.kola
     
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Pořadí týmů
v BCZL
     

 

 

TERMÍNY A LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol) 2007 "B"
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ POŘADÍ NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČ POŘADÍ ASISTEN POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ
¨
1 - 2 kolo

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola

započtena i předehrávka 
3 kola
 
Sedlčany Benešov Sedlčany Benešov Sedlčany
13:00-16:00 14:30 - 17:30 14:30 - 17:30 14:00 - 16:40 15:00 - 18:30
ROZPIS UTKÁNÍ ROZPIS UTKÁNÍ ROZPIS
UTKÁNÍ
ROZPIS
UTKÁNÍ
ROZPIS
UTKÁNÍ
Výsledky
1.kola
Výsledky
2.kola
Výsledky
3.kola
Výsledky
4.kola
Výsledky 5.kola
     
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Pořadí týmů
v BCZL
       

 

 

 

BALKAP CUP ZIMNÍ FOTBALOVÁ LIGA 2017-2018  r.2007-08 
(BCZL 2017-2018 pro r.2007-08)
 
 
TERMÍNY A LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
Ročník 2007 "A"
- 18.11.2017 10-12:30 (2007 sk A) "SMR" Sedlčany tráva 5+1 (v případě nezpůsobilého terénu bude zajištěna UMT s příplatkem 300,-Kč / tým / hrací den)
- 02.12.2017 12:00 - 14:15 ( 2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1
- 13.01.2018 12:00 - 14:15 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1
- 27.01.2018 12:00 - 14:15 (2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1
- 10.02.2018 13:00 - 18:00 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1
Utkání 5 tého kola se se budou obě skupiny prolínat 
Vyhodnocení po ukončení 5.tého kola (vyhodnotí se obě dvě skupiny současně)
-----------------------------
 
TERMÍNY A LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
Ročník 2007 "B"
- 18.11.2017 12:30-15 (2007 sk A) "SMR" Sedlčany tráva 5+1 (v případě nezpůsobilého terénu bude zajištěna UMT s příplatkem 300,-Kč / tým / hrací den)
- 02.12.2017 14:15 - 16:30 ( 2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1
- 13.01.2018 14:15 - 16:30 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1
- 27.01.2018 14:15 - 16:30 (2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1
- 10.02.2018 13:00 - 18:30 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1
Utkání 5 tého kola se se budou obě skupiny prolínat 
Vyhodnocení po ukončení 5.tého kola (vyhodnotí se obě dvě skupiny současně)
 
POPIS BCZL 2017-18
Při 4 týmech - 20 min utkání (+2min na výměnu týmů) - 2h / hrací den
Při 5.ti týmech - 15 min utkání (+2min na výměnu týmů) - 3h / hrací den
- 4-5 týmů/skupina
- 5 hracích dnů.
Vyhodnocení po ukončení 5.tého kola
 
 
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY
Ročník 2007 "A" (4/5)
1) SK BALKAP z.s. (šatna č.1)
2) TJ Sokol Planá nad Lužnicí (šatna č.1)
3) SK Spartak Příbram Červení (šatna č.2)
4) SK Aritma Praha "B" 2007 (šatna č.2)
 
B.skupina (4/5)
1) SK Olbramovice (šatna č.1)
2) SK Spartak Příbram Černí (šatna č.1)
3) SK SK Aritma Praha "A" 2007(šatna č.2)
4) SK Rapid Psáry (šatna č.2)

BALKAP CUP ZIMNÍ FOTBALOVÁ LIGA 2017-2018  r.2007-08 

(BCZL 2017-2018 pro r.2007-08 A i B)

 

POPIS BCZL 2017-18

Při 4 týmech - 20 min utkání (+2min na výměnu týmů) - 2:15h / hrací den

Při 5.ti týmech - 15 min utkání (+2min na výměnu týmů) - 3h / hrací den

- 4 - 5 týmů / skupina

- 5 hracích dnů.

 

TERMÍNY A LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)

Ročník 2007 (skupina "A")

- 02.12.2017 11:30 - 14:30 ( 2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1

- 13.01.2018 11:30 - 14:30 (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1

- 27.01.2018 11:15 - 14:00 (2007 sk A) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1

- 10.02.2018 11:30 - 15:00 ( (2007 sk A) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1

                    (14:30 - 14:45 vyhodnocení / focení max do 15h)     

-----------------------------

.

TERMÍNY A LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)

Ročník 2007 (skupina "B")

- 02.12.2017 14:30 - 17:30 ( 2007 sk B) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1

- 13.01.2018 14:30 - 17:30 (2007 sk B) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1

- 27.01.2018 14:00 - 16:40 (2007 sk B) "SCB" Sport centrum Benešov (UMT) 5+1

- 10.02.2018 15:00 - 18:30 (2007 sk B) "HGS" Hala Gymnázium Sedlčany (Palubka) 5+1

                     (18:00-18:15 vyhodnocení / focení max do 18:30h) 

 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

Ročník 2007 "A" (5/5)

1) SK BALKAP z.s.

2) TJ Sokol Planá nad Lužnicí 

3) SK Spartak Příbram Červení

4) SK Aritma Praha "B" 

5) AFK Union Žižkov

 

Ročník 2007 "B" (5/5)

1) SK Olbramovice 

2) SK Spartak Příbram Černí

3) SK Aritma Praha "A" 

4) SK Rapid Psáry 

5) SK Benešov 

 

Cena celé ligy 4.450,-Kč/tým (vč cen)

 

Předem děkujeme za váš zájem a budeme se těšit na vaši účast

 

Pořadatel turnaje
SK BALKAP z.s.
Luděk Ballon 
+420 777 70 80 34
www.balkapcup.eu

 

V případě nepřítomnosti lze volat od 16 do 18h
p.David Ballon
+420734138499

SOUPISKA TÝMŮ 2007 sk.A

1.SK BALKAP z.s.
(výběr Středních Čech a Prahy)

  7 -  (C) Ballon Ondřej (07) SK BALKAP
  1 -  (G) Kožner Filip (08) TJ Sokol Senohraby
  4 -  Krejčí Matyáš (07) TJ Hluboš
26 -  Bartoš Michal (08) SK Spartak Příbram
45 -  Vácha Radek (08) SK Březnice
46 -  Sahula Jan (09) Teplýšovice
47 -  Chrpa Lukáš (08)Teplýšovice
48 -  Karda František (09)Teplýšovice
49 -  Doležal Adam (07) Teplýšovice
50 -  Plíško Pavel (08)Teplýšovice
51 -  Nulíček Jirka (08)Teplýšovice

.

2.TJ Sokol Planá nad Lužnicí 

1 -  Papež František 
2 -  Kobližka Filip
3 -  Macho Jakub
4 -  Kříž Jan
5 -  Kalina Radim
6 -  Welzl Štěpán
7 -  Miksa Jan
8 -  Kos Jakub
9 -  Doubek Martin
10 -  Kunt Matyáš
11 -  Kursa Vladimír
12 -  Ševčík Jiří
13 -  Škrleta Jakub
14 -  Koželuh Vojtěch

.

3.Spartak Příbram Černí 

20 -  Baklík Vojtěch
21 -  Bartoš Michal
22 -  Burda Jan
23 -  Dvořák Filip
24 -  Fortelka Dominik
25 -  Jašurek Ota
26 -  Kvapil Lukáš
27 -  Mičian Ondřej
28 -  Mottl Miroslav
29 -  Novotný Václav
30 -  Pelcl Lukáš
31 -  Prendký Matyáš
32 -  Procházka Ondřej
33 -  Růžička David
34 -  Růžička Tobiáš
35 -  Sirotek Dominik
36 -  Sentenský Josef
37 -  Šenk Mateo
39 -  Špejl Daniel
40 -  Šperer Filip
41 -  Vymlátil Martin
42 -  Žůrek Jan

.

4.SK ARITMA PRAHA "B".

2 -  Tříska Adam
3 -  Tříska David
4 -  Mejzlík Jakub
5 -  Ransdorf Vítek
6 -  Štědrý Viktor
7 -  Teodor Vaverka
8 -  Junek Matěj
9 -  Kotrč Vojta
10 -  Vyhnal Ondřej
11 -  Kejmar Matyáš
12 -  Picek Václav
13 -  Červenáková Radoslava
14 -  Horák Petr
15 -  Maroušek Dominik
16 -  Čech Prokop
17 -  Klejn Kryštof
18 -  Štěpánek Tomáš
19 -  Jelínek Matouš
20 -  Bouša Martin
21 -  Huter Matyáš
22 -  Korbel Jaroslav
23 -  Císař Ota
24 -  Leidl David
25 -  Procházka Jakub
26 -  Špatz Daniel
28 -  Abubakr Mohamed 
29 -  Raděj Radek
30 -  Pavlík Ondřej
32 -  Nejedlý Martin
33 -  Jakubka David
34 -  Hůla Ondřej
35 -  Veselý Vojtěch
36 -  Holubovský Václav
37 -  Horák Kryštof

.

5.AFK Union Žižkov

...
....
...
...
...
....
...
.....
....
....
.

SOUPISKA TÝMŮ 2007 sk.B

1.SK Olbramovice

  1 - Rezková Michaela 20.4.2006
  2 - Buriánková Tereza 19.12.2006
  3 - Lamač Jiří 24.1.2007
  4 - Král Filip 3.4.2007
  5 - G)Tábořík Marek 25.4.2007
  6 - Dvořák Denis 16.5.2007
  7 - Stěhule Adam 15.6.2007 
  8 - Jirec Karel 26.1.2008
  9 - Trázník Miroslav 2.7.2008
10 - Kobliha Matyáš 19.8.2008
11 - (C) Brejla Adam 29.8.2008 
12 - Bubník Kryštof 18.7.2008

.

2.SK Spartak Příbram Černí

20 -  Baklík Vojtěch
21 -  Bartoš Michal
22 -  Burda Jan
23 -  Dvořák Filip
24 -  Fortelka Dominik
25 -  Jašurek Ota
26 -  Kvapil Lukáš
27 -  Mičian Ondřej
28 -  Mottl Miroslav
29 -  Novotný Václav
30 -  Pelcl Lukáš
31 -  Prendký Matyáš
32 -  Procházka Ondřej
33 -  Růžička David
34 -  Růžička Tobiáš
35 -  Sirotek Dominik
36 -  Sentenský Josef
37 -  Šenk Mateo
39 -  Špejl Daniel
40 -  Šperer Filip
41 -  Vymlátil Martin
42 -  Žůrek Jan

.

3.SK Aritma Praha "A"

2 -  Tříska Adam
3 -  Tříska David
4 -  Mejzlík Jakub
5 -  Ransdorf Vítek
6 -  Štědrý Viktor
7 -  Teodor Vaverka
8 -  Junek Matěj
9 -  Kotrč Vojta
10 -  Vyhnal Ondřej
11 -  Kejmar Matyáš
12 -  Picek Václav
13 -  Červenáková Radoslava
14 -  Horák Petr
15 -  Maroušek Dominik
16 -  Čech Prokop
17 -  Klejn Kryštof
18 -  Štěpánek Tomáš
19 -  Jelínek Matouš
20 -  Bouša Martin
21 -  Huter Matyáš
22 -  Korbel Jaroslav
23 -  Císař Ota
24 -  Leidl David
25 -  Procházka Jakub
26 -  Špatz Daniel
28 -  Abubakr Mohamed 
29 -  Raděj Radek
30 -  Pavlík Ondřej
32 -  Nejedlý Martin
33 -  Jakubka David
34 -  Hůla Ondřej
35 -  Veselý Vojtěch
36 -  Holubovský Václav
37 -  Horák Kryštof

.

4.SK Rapid Psáry

1 -  Dvořák Jakub 
3 -  Savel Jakub 
5 -  Finfas Zdeněk
6 -  Svach Pavel 
7 -  Kalbač Jakub 
8 -  Perlik Tomas 
10 -  Miks Tadeas 
11 -  Forst Jakub 
13 -  Sedivy Marek 
14 -  Pavlik Jiri 

 

 

5.SK Benešov

2 -  Drahotová Nikola
3 -  Janovec Dominik  
4 -  Petrášek Michal 
5 -  Brejla Martin
6 -  Dvořák Tomáš  
8 -  Mrázek Filip
9 -  Šenkýř Marek 
10 -  Čepera Tomáš
11 -  Sisel Pavel
12 -  Bohata Štěpán
13 -  Jaroš Tadeáš
14 -  Novák Ivo
15 -  Ebenstreit Matěj
16 -  Mikolášek Jakub
17 -  Doksanský Dominik
18 -  Říha Martin
19 -  Kafka Lukáš
20 -  Škoula Adam

 

Přihlášení na akci BCZL 2017-18 r.2007 a ml

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: