BALKAP CUP FIREM A ORGANIZACÍ SEDLČANY (a okolí)

23.02.2019 09:00
 
 SK BALKAP z.s. -  pořadatel fotbalových turnajů BALKAP CUP, pořádá fotbalový turnaj firem

(za případné sponzorské dary od firem (věcné či finanční) na pořízení věcných cen,  předem děkujeme)

 

Den konání:  (so) 23.02.2019 od 08:30  do 16:15h (vč vyhlášení)

Kantýna v 1 z.s. po celou dobu turnaje

A SKUPINA  - výkop v 8:30h (1x hř) B SKUPINA - výkop v 11h (3x hř)
Lokace:  Tělocvična 1.zš.  
Primáře Kareše 378, 264 01 Sedlčany 
Lokace: UMT (za zimním stadionem)
Zberazská 1122, 264 01 Sedlčany 
(GPS: 49.6567336N, 14.4270431E ) ( GPS: 49.661988, 14.430909 )
Povrch: palubovka  (obuv sálovky) Povrch: UMT třetí generace
(obuv kopačky lisovky, turfi
(né kolíky) 
Šatny: v budově u hrací plochy Šatny:  u UMT
Parkování: na přilehlém parkovišti sportovní haly Parkování: u UMT
základní čás zahájí v hale 1x hřiště
od 08:30-12:43


FORMÁT HRY
každý s každým 15min+2min na výměnu týmů
Píská zástupce týmu, co prohrál předešlé utkání
základní čás zahájí na venkovní UMT 
od 11 do 12:36  (3x hřiště)
 
FORMÁT HRY
každý s každým 15min + 2 min na výměnu týmů
Píská zástupce NEHRAJÍCÍHO týmu
(nehrající tým zajistí dostatečný počet rozhodčí dle počti hřišť)
A skupina - SOUPISKA TÝMŮ B skupina - SOUPISKA TÝMŮ
1 BALKAP (zelení) (Ballon L.)
2.BALKAP (oranžový) (Ballon D.)
3.BALKAP (modří) (Ballon R.) 
4.Doktoři (Frydrych P.)
5.Area (Juračka S.)
6.CSS Praha (Peška D.)
  7.UWAGA Dobříš (Modlík J.)
  8.FC Tiskárna Hemala (Hemala V.)  
  9.FAP a SKS (Tichý M.)
10.Noise Control s.r.o. (Kacovský L.)
11.Car Hospital (Brož P.) 
12.SIEZA (Ngo D.)
13.FK GJS Praha Letňany (Andrisák D.)
A skupina -ROZPISY UTKÁNÍ B SKUPINA -ROZPISY UTKÁNÍ

Týmy, po ukončení svých utkání v základní části na UMT, se přesunou do tělocvičny 1.zs. kde od 13h budou pokračovat v další fázi turnaje
Lokace: Primáře Kareše 378, 264 01 Sedlčany 
(GPS: 49.6567336N, 14.4270431E ) 
TÝM, CO SE V ZÁKLADNÍ ČÁSTI UMÍSTÍ NA 7 MÍSTĚ,
V TURNAJI KONČÍ 
PAVOUK A O UMÍSTĚNÍ

 

OMLUVENKY TÝMŮ
Kameňák (Doutnač M.)
Stros Sedlčany (Tesař A.)
.

SOUPISKA TÝMU BALKAP (zelení)

1.(C) Ballon Luděk 
2. Mařík Miroslav
3.Pachole Michal
4.Doubek Stanislav
5.Ballon Tomáš (r.2005)
6.Šrajn Filip (r.2004)
7.Polák David (2004)
8.Mařík Vojta (2004)
9.Mařík Šimon (2004)
10.(G) Papež Martin  (r.2004)
.

SOUPISKA TÝMU BALKAP (oranžový)

  1.(C) Ballon David
  2.Slobodnik Adam 
  3.Janoško Mário
  4.Kroupa Tomáš 
  5.Zdobinský Petr
  6.Krumpolc Patrik
  7.Talich Marcel 
  8.Hepnar Vojtěch
  9.Kocman Pavel 
10 Vaner Petr
11.Baláž Marián (potvrdí v pátek)
(určit golmana)
10.Baláž Marián (potvrdí v pátek)
11.Kocman Pavel (potvrdí v pátek)
(určit golmana)
.
SOUPISKA TÝMU BALKAP (modří)  
1.(C) Ballon Radek    
2.(G) Housa Ondřej
3.(G) Pechy  
4.Ballon Milan  
5.Ballon Petr  
6.Pešta David
7.Krůta David
8.Hůlka Jaroslav
9.Pinc Jiří
10.Macháček Martin  

.

 

.

 

 
 
 
 

VZPOMÍNKY NA PŘEDEŠLÉ AKCE

FOTO - VIDEO - VÝSLEDKY

18.07.2015 18.02.2017 25.06.2017 24.02.2018 21.07.2018  
POČEPICE
NA TRÁVĚ 
SEDLČANY
HALA
SEDLČANY
NA TRÁVĚ 
SEDLČANY
HALA
SEDLČANY
NA TRÁVĚ 
 
 
           

 

Více zde: https://www.balkapcup.eu/news/kalendar-akci-fotbalu-dospelych/

Přihlášení na akci BALKAP CUP FIREM 23.02.2019

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Zvolte soubor
ŘDÍCÍ KRITÉRIA 
I. ČÁST – ROZŘAZOVACÍ (A sk 15min/utk / B sk 12min)
II. ČÁST – ROZŘAZOVACÍ a o umístění (12min/utk)

O konečném pořadí ve skupině rozhoduje:

  • a. BODY (3 - 2 (vítěz z penalt)  - 1 - 0)
  • b. BODY ZE VZÁJEMNÝCH UTKÁNÍ
  • c. ROZDÍL SKÓRE ZE VZÁJEMNÝCH UTKÁNÍ
  • d. VĚTŠÍ POČET VSTŘELENÝCH GÓLŮ ZE VZÁJEMNÝCH UTKÁNÍ
  • e. ROZDÍL SKÓRE CELKEM
  • f. VĚTŠÍ POČET VSTŘELENÝCH GÓLŮ
  • e. Penalty 3x 
  • f. Penalty 1x 
  • g. Los 
 
III. ČÁST – O UMÍSTĚNÍ  

Počet hráčů v soupisce týmu do 10ti

Kantýna otevřena po celou dobu turnaje

Parkování u haly a UMT nebo v jeho blízkosti

 

Ceny 

TÝMY - 1 - 3 místo věcná cena 

JEDNOTLIVCI - Přímé asistence-Střelec-Brankář 

 

Pravidla:

- hraje se 15min a 12min / utk

- auty a rohy se kopou

- herní přestupky se trestají přímím kopem z místa přestupku

- ve vápně vlastní ruka se trestá penaltou

- na jedné straně hřiště za pomezí čárou se hraje na odraz a na druhé straně platí aut 

- malá domů se nesmí (při porušení tohoto pravidla se kope z místa chycení míče nepřímí kop)

- na ofsajdy se nehraje

(detailněji bude řešeno při nástupu týmů)

 

Rozhodčí:

V hale - píská vždy člen prohrajícího týmu z předešlého utkání (na témže hřišti). První utkání píská pořadatel

Na UMT - píská vždy člen nehrajícího týmu (nehrající tým zajistí dostatečný počet rozhodčí dle počti hřišť)

.

 
 
 
 

BANKOVNÍ ÚČET

Variabilní symbol uveďte: IČO KLUBU

Do poznámky pro příjemce uveďte: 

  - datum turnaje
  - ročníkovou skupiny do které přihlašujete 

  - Klub nebo tým

ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA AS

RADLICKÁ 333 / 150

150 57 PRAHA 5

Česká pošta - 267 150 665267 150 665 / 0300

IBAN : CZ18 0300 0000 0002 6715 0665

BIC (SWIFT): CEKOCZPP

 

KONTAKT

Luděk Ballon: GSM: +420 777 70 80 34 / SKYPE: ludek.ballon / E-MAIL: ballon.balkap@gmail.com

Hůlka Jarosklav: GSM: +420 774 572 432 / E-MAIL: kilzok24@centrum.cz

 

 

ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu

Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

  

 

 

Nová aplikace SK BALKAP z.s  - pro snazší a dostupnější info o TURNAJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH a ostatních volnočasových aktivitách.

 

STAŇTE SE NAŠIMI PŘÁTELI NA FACEBOOKU 

 

NEJBLIŽSÍ AKCE SK BALKAP z.s.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY K NAHLÉDNUTÍ V MOBILNÍ APLIKACI

ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu

Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

  

 

 

Nová aplikace SK BALKAP z.s  - pro snazší a dostupnější info o TURNAJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH a ostatních volnočasových aktivitách.

 

STAŇTE SE NAŠIMI PŘÁTELI NA FACEBOOKU 

 

NEJBLIŽSÍ AKCE SK BALKAP z.s.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY K NAHLÉDNUTÍ V MOBILNÍ APLIKACI

 

INFO PRO TÝMY

SOUPISKY TÝMŮ Z PŘEDEŠLÉ AKCE 24.2.2018

 
SKUPINA A
- 1.) BALKAP s.r.o. (Ballon L. )
- 2.) Stros Sedlčany (Tesař A.)
- 3.) Stavby Petrů (Hůlka J.)
- 4.) Csspraha (Peška D.)
 
SKUPINA B
- 5.) SSI Group (Nedvídek T.)
- 6.) FC Tiskárna Hemala (Hemala V.)
- 7.) Kamenný Přívoz (Doutnáč. M.)
- 8.) Formanka (Ballon M.)

 

SOUPISKY HRÁČŮ
 
1.) BALKAP 
66 (C) Ballon Luděk 
 3 Ballon Radek 
 4 Ballon Petr 
 7 Kvěch Kryštof
 5 Ballon Tom
 .
.
2.) Stros Sedlčany
1. Komínek Jiří
8. Tesař Tonda
5. Jezbera Jiří
7. Sejk Radek
4. Křížek Ríša
3. Śtovíček Kuba
9. Skalický Marek
2. Stibor Luboš
6. Krejčí Milan
 
.
3.) Stavby Petrů
     Hůlka Jaroslav
 
 .
.
4.) Csspraha
10.Martin Hanzl
  6.Adam Burian
  8.Filip Wágner
  3 Jan Soukup
  1 (G) Robert Kuba
  6.Michál Mrázek
  4 Pavel Vystyd
11 Volodymyr Hoskho
 .
.
5.) SSI Group
   Nedvídek Tomáš
1-Golman Pančík Miloš 
2-Marian Jendruch 
3-David Knap 
4-Pliško Daniel 
5-Theuer Václav 
6-Řehák Pavel 
7-Miroslav Lach 
 .
.
6.) FC Tiskárna Hemala
       Hemala Vojtěch
 
  .
.
7.) Kamenný Přívoz
      Doutnáč martin
 
 .
.
8.) Formanka
      Ballon Milan
   5 Ballon Tomáš 

 

INFO PRO TÝMY

SOUPISKY TÝMŮ Z PŘEDEŠLÉ AKCE 18.2.2017

 
 
SKUPINA A
- 1.).LBR (Mácha J.)
- 2.).Proratio (Kopecký I. )
- 3.) Čistota s.r.o. (Chaloupka L.)
- 4.) Dřevokomplet B+H (Hlavín J.)
 
SKUPINA B
- 5.) BALKAP (Ballon L. )
- 6.) Imaginox (Růžička L.)
- 7.) Csspraha (Peška D.)
- 8.) FC Tiskárna Hemala (Smeták M. )
.
.
 
SOUPISKY HRÁČŮ
 
1.) LBR (Sedlčany) (6/7)
čd.101 (C) Mácha Jan   
čd.102 Spilka Petr 
čd.104 Bartůněk Vladimír
čd.105 Prinz Filip 
čd.106 (G) Pavel Schmid 
čd.103 Spilka Jakub
čd
 .
.
2.) Proratio (Sedlčany) (9/9)
čd.10 Benáčan Jiří
čd.77 Šťovíček Jan
čd.12 (C) Kopecký Ivo
čd.13 Hůlka Jaroslav
čd.8. Havel Michal
čd.69.Liška Pavel
čd.7.Virag Martin
čd.2.Křižák Pavel
čd.1.(G) Kraus Jan
 .
.
3.) Čistota s.r.o. (Hostivař Pha) (6/7)
čd.111 (C) Chaloupka Ladislav 
čd.2 Chaloupka Lukáš 2002 
čd.10 Chaloupka Aleš 2005 
čd.1 (G) Keřlík Jan 
čd.6 Kurc Petr 
čd.7 Ondra Fliegel 2002
čd.
 .
.
4.) Dřevokomplet B+H (Sedlčany) (10/10)
čd. 1 (G) Tomáš Vávra 
čd. 2 (C) Pavel Bláha 
čd. 3 Jiří Hlavín
čd. 4 Kamil Kuzba
čd. 5 Miroslav Vitásek
čd. 6 Jiří Pinc
čd. 7 Martin Macháček
čd. 8 Jiří Budil
čd. 9 Zdeněk Zbořil
čd. 10 Martin Linhart
 .
.
5.) BALKAP s.r.o. (Novodvorská Pha) (5/7)
čd.8.(C-G) Ballon Luděk (Sedlčany)
čd.7.Ballon Petr (Sedlčany)
čd.10-Ballon Radek (Sedlčany)
čd.4. Vaner Petr (Benešov)
čd 5.Ballon Tomáš r.2005 (Sedlčany) 
čd.6.Kvěch Krystof
čd.
 .
.
6.) Imaginox (8/8)
čd.2.(C) Růžička Lukáš 
čd.3.Sova Michal
čd.4.Holub Pavel
čd.5.Šrámek Michal
čd.6.Fortelný Jakub
čd.7.Holub Vítek
čd.8.Holeček Jan
čd.1.(G) Dušek Radek
  .
.
7.) Csspraha (Pha) (7/7)
Centrum sociálních služeb Praha 
čd.1.(G) Kuba Robert  
čd.2.(C) Peška Dominik
čd.3.Soukup Jan 
čd.8.Wágner Filip 
čd.6.Burian Adam
čd.5.Mrázek Michal
čd.7.Hájek Jiří
 .
.
8.) FC Tiskárna Hemala (Písek) (10/10)
čd..(C) Smeták Martin (Hradiště)
čd.. Hemala Vojta (Hradiště)
čd. (G) Sedláček Petr (Hradiště)
čd..Jestrab Lukáš (Hradiště)
čd .Smeták Marek (2007) (Hradiště)
čd.. Veselý Jan (Hradiště)
čd.. Veselá Michaela (Hradiště)
čd..Jelínek Lukáš (Hradiště)
čd.. Kolar David (Hradiště)
čd.. Koki Roman (Hradiště)
 .