BCFZL UMT Sedlčany 2019 pro r.2004-2005

06.01.2019 10:00

Fotbalová zimní liga UMT Sedlčany pro 6 týmů r.2004 - 2005

Lokace: Sedlčany UMT - Zberazská, 264 01 Sedlčany, 

GPS: 49.662024, 14.430909

GPS: 49°39'43.2"N 14°25'51.0"E

 

TERMÍNY LIGY 
(1k) 06.01.2019 (ne) – 08:30h – 12:18h
(2k) 12.01.2019 (so)  - 09h - 11:54h
(3k) 20.01.2019 (ne)  - 09h - 11.54h
(4k) 17.02.2019 (ne)  - 09h - 11:54h

(5k) 02.03.2019 (so)  - 10h - 12.54h +vyhl
.

Doba utkání: 18.min utkání

Hřiště: 2x hřiště

Formát: Každý s každým 

Rozhodčí: píská zástupce domácího týmu dle rozpisu utkání (v rozpisu uveden v levo)

 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

1.SK BALKAP  

2.FAP PRAHA

3.TJ Ligmet Milín

4.FK Týnec nad Sázavou

5.TJ Sokol Teplýšovice

6.TJ Hradiště 

 

Kontakt:

Luděk Ballon +420 777 70 80 34, ballon.balkap@gmail.com

POŘADÍ (aktualizace 27.02.19)

 

VÝSLEDKY - TERMÍNY - LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
ročníků 2004-2005
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ ASISTENCE POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ

1-4.kolo
 
1-4.kolo

1-4.kolo

1-4.kolo

1-4.kolo
   
Sedlčany
UMT 1k
Sedlčany
 UMT 2k
Sedlčany
UMT 3k
Sedlčany
 UMT 4k
Sedlčany
UMT 5k
06.01.19 (ne)  12.01.19 (so) 20.01.19 (ne) 17.02.19 (ne) 02.03.19 (so)
08:30-12:18 09h - 11:54h 09h - 11.54h 09h - 11.54h 09h - 11:54h
+ vyhlášení
ROZPIS 
UTKÁNÍ 1k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 2k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 3k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 4k
ROZPIS  
UTKÁNÍ 5k 
       
Výsledky
1.kolo
Výsledky
2.kolo
Výsledky
3.kolo
Výsledky
4.kolo
Výsledky
5.kolo
 
Pořadí týmů
v BCZL 1k
Pořadí týmů
v BCZL 2k
Pořadí týmů
v BCZL 3k
Pořadí týmů
v BCZL 4k
Pořadí týmů
v BCZL 5k
    

 

TÝMY 06.01.2019 
(ne)
12.01.2019
(so) 
20.01.2019 
(ne) 
17.02.2019 
(ne) 
02.03.2019
(so) 
  1kolo 2kolo 3kolo 4kolo 5kolo

SOUPISKA TÝMU SK BALKAP 

  5.Ballon Tomáš (C) BALKAP) (05)
20.Šrajn Filip (G) (Drahlín) (04)
11.Míka Matyáš  (Drahlín) (06)
  4.Polák David (Drahlín) (04)
  7.Mařík Vojta ( Nový Knín) (04)
  8.Mařík Šimon (Nový Knín) (04)
  9.Dvořáček Matouš (Nový Knín)(05)
  1.Tábořík Michal (G) (Votice) (05)
  3.Hřebec Martin (Votice) (05)
  6.Nečada Adam (SK BALAKP) (04)
16.Dopita Lukáš (Nový Knín)(04)
15 Petrák Adam (Nová Ves)(04)
17 Šír Sebastián (Nová Ves)(05)
18 Moravec Filip (Nová Ves) (04)
Novotný Dominik (Planá) (05) 
Ryba Dominik (Planá) (05) 
Chaloupka Aleš (Dolní Chabry) (05) 
Němec Josef (G)  (Dolní Chabry) (05) 
Plzeňský David (Dolní Chabry) (05) 
Petrovci Michal  (Dolní Chabry) (05) 

  5.Ballon (C)
20 Šrajn (G)
11.Míka 
  4.Polák 
   ..............
   7.Mařík Š
   9.Dvořáček 
 --------------
  3.Hřebec 
  6.Nečada 
16.Dopita
--------------
--------------
--------------
--------------
--------------
--------------
--------------
-------------
-
 
 
  5.Ballon (C)
20 Šrajn 
(G)
.............
  4.Polák 
  7.Mařík V
  
 ..............
  9.Dvořáček 
  1.Tábořík
  3.Hřebec 

  6.Nečada
16.Dopita
15 Petrák
17 Šír

18 Moravec
--------------
--------------
--------------
--------------
--------------

 
 
  5.Ballon (C)
20 Šrajn 
(G)
11.Míka 
  4.Polák 
  7.Mařík V
  8.Mařík Š
  9.Dvořáček 
  
  --------------
  6.Nečada
 
  5.Ballon (C)
20 Šrajn 
(G)
11.Míka 
    9.Dvořáček 
  
1.Tábořík 
  6.Nečada

  5.Ballon (C)
20 Šrajn 
(G)
11.Míka 
  4.Polák 
  7.Mařík V
  8.Mařík Š
  9.Dvořáček 
 
  6.Nečada
           
           
           
           
           
           

 

Přihlášení do zimní ligy UMT Sedlčany pro r.2004-2005 (2019)

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: