BCFZL UMT Sedlčany 2019 pro r.2006-2007

06.01.2019 13:00

Fotbalová zimní liga UMT Sedlčany pro 6 týmů r.2006 - 2007

Lokace: Sedlčany UMT - Zberazská, 264 01 Sedlčany, 

GPS: 49.662024, 14.430909

GPS: 49°39'43.2"N 14°25'51.0"E

 

TERMÍNY

(1k) 06.01.2019 (ne) - 11:50h - 15:28h
(2k) 12.01.2019 (so) - 13h - 15:54h
(3k) 20.01.2019 (ne) - 13h - 15:54h
(4k) 17.02.2019 (ne) - 13h - 15:54h
(5k) 02.03.2019 (so) - 13h - 15:54h +vyhl  
 

Doba utkání: 18.min utkání

Hřiště: 2x hřiště

Formát: Každý s každým 

Rozhodčí: píská zástupce domácího týmu dle rozpisu utkání (v rozpisu uveden v levo)

 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

1.BALKAP
2.PSÁRY
3.PLANÁ 
4.ZDISLAVICE
5.TÝNEC NAD SÁZAVOU
6.MFK Dobříš 

 

Kontakt:

Luděk Ballon +420 777 70 80 34, ballon.balkap@gmail.com

POŘADÍ (aktualizace 9.1.19)

 

VÝSLEDKY - TERMÍNY - LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
ročníků 2006-2007
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ ASISTENCE POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ

1.kolo
 
1.kolo

1.kolo
 
1.kolo

1.kolo
   
Sedlčany
UMT 1k
Sedlčany
 UMT 2k
Sedlčany
UMT 3k
Sedlčany
 UMT 4k
Sedlčany
UMT 5k
06.01.19 (ne)  12.01.19 (so) 20.01.19 (ne) 17.02.19 (ne) 02.03.19 (so)
11:50-15:28 13:00-15:54 13:00-15:54 13:00-15:54 13:00-15:54
+ vyhlášení
ROZPIS 
UTKÁNÍ 1k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 2k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 3k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 4k
ROZPIS  
UTKÁNÍ  5k
Výsledky
1.kolo
Výsledky
2.kolo
Výsledky
3.kolo
Výsledky
4.kolo
Výsledky
5.kolo
       
Pořadí týmů
v BCZL 1k
Pořadí týmů
v BCZL 2k
Pořadí týmů 
v BCZL 3k
pořadí týmů
v BCZL 4k
Pořadí týmů
v BCZL 5k
       

 

 

SOUPISKY TÝMŮ

 

TÝM 06.01.2019
(ne)
12.01.2019
(so)
20.01.2019
(ne)
17.02.2019 
(ne)
02.03.2019 (so)
SK BALKAP 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo
10.Ballon Ondřej (07) SK BALKAP
  9.Krejčí Matyáš (07) Drahlín
  8.Doubek Michal (07) Drahlín
  7.Franta Ladislav (07) Drahlín
  6.Tatek Vojta (07) Dublovice
  5.Štěch Dominik (07) Dublovice
  4.Mondrik David (08) Dublovice
  3.Beneš Tomáš (08) Dublovice
  2.Sedlák Martin (06) Votice
14.Veselý Jan (07) Hradiště
15.Horka Petr (07) Hradiště
11.Buriánek Jakub (06) Olbramovice
12.Buriánková Tereza (06) Olbram
13.Stěhule Adam (07) Olbramovice 

 
10.Ballon 
  9.Krejčí
  8.Doubek
  7.Franta 
  6.Tatek 
------------
  4.Mondrik
  3.Beneš 
  2.Sedlák
------------
------------
------------
------------
------------


 
10.Ballon 
  9.Krejčí
  8.Doubek
  7.Franta
  6.Tatek 
------------
  4.Mondrik
  3.Beneš 
------------
------------
------------
11.Buriánek
------------
13.Stěhule
10.Ballon
  9.Krejčí
 8.Doubek
  7.Franta
  6.Tatek 
 ------------
4.Mondrik
  3.Beneš 
  2.Sedlák
14.Veselý 
15.Horka
11.Buriánek

-------------
13.Stěhule
10.Ballon
  9.Krejčí
  8.Doubek
  7.Franta
  6.Tatek 
 ------------
  4.Mondrik
  3.Beneš 
  2.Sedlák
14.Veselý 
15.Horka
11.Buriánek
-------------
13.Stěhule
10.Ballon
  9.Krejčí
  8.Doubek
  7.Franta
  6.Tatek 
 ------------
4.Mondrik
  3.Beneš 
  2.Sedlák
14.Veselý 
15.Horka
11.Buriánek
-------------
13.Stěhule
           
           
           
           
           
           

 

Přihlášení do zimní ligy UMT Sedlčany pro r.2006-2007 (2019)

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: