BCFZL UMT Sedlčany 2019 pro r.2006-2007

06.01.2019 13:00

Fotbalová zimní liga UMT Sedlčany pro 6 týmů r.2006 - 2007

Lokace: Sedlčany UMT - Zberazská, 264 01 Sedlčany, 

GPS: 49.662024, 14.430909

GPS: 49°39'43.2"N 14°25'51.0"E

 

TERMÍNY

(1k) 06.01.2019 (ne) - 13h - 15:46h
(2k) 12.01.2019 (so) - 13h - 15:46h
(3k) 20.01.2019 (ne) - 13h - 15:46h
(4k) 17.02.2019 (ne) - 13h - 15:46h
(5k) 02.03.2019 (so) - 14h - 16:46h +vyhl  
 

Doba utkání: 18.min utkání

Hřiště: 2x hřiště

Formát: Každý s každým 

Rozhodčí: píská zástupce domácího týmu dle rozpisu utkání (v rozpisu uveden v levo)

 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

1.BALKAP
2.PSÁRY
3.PLANÁ 
4.ZDISLAVICE
5.TÝNEC NAD SÁZAVOU
6.MFK Dobříš 

 

Kontakt:

Luděk Ballon +420 777 70 80 34, ballon.balkap@gmail.com

Přihlášení do zimní ligy UMT Sedlčany pro r.2006-2007 (2019)

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

POŘADÍ

 

VÝSLEDKY - TERMÍNY - LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
ročníků 2006-2007
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ ASISTENCE POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ

...kolo

...kolo

...kolo

...kolo

...kolo
   
Sedlčany
UMT
Sedlčany
 UMT
Sedlčany
UMT
Sedlčany
 UMT
Sedlčany
UMT
06.01.19 (ne)  12.01.19 (so) 20.01.19 (ne) 17.02.19 (ne) 02.03.19 (so)
13:00-15:46 13:00-15:46 13:00-15:46 13:00-15:46 14:00-16:46
+ vyhlášení
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS  
UTKÁNÍ 
Výsledky
1.kolo
Výsledky
2.kolo
Výsledky
3.kolo
Výsledky
4.kolo
Výsledky
5.kolo
         
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Pořadí týmů
v BCZL
         
Hráč kola
(výbrán trenéry)
Hráč kola
(výbrán trenéry)
Hráč kola
(výbrán trenéry)
Hráč kola
(výbrán trenéry)
Hráč kola
(výbrán trenéry)
(foto hráče) (foto hráče) (foto hráče) (foto hráče) (foto hráče)
jm a př 
tým
jm a př 
tým
jm a př 
tým
jm a př 
tým
jm a př 
tým

 

 

SOUPISKY TÝMŮ

1.SK BALKAP 
1.Ballon Ondřej (07) SK BALKAP
2.Havel Filip (06) SK BALKAP
3.Krejčí Matyáš (07) Drahlín
4.Dudek Michal (07) Drahlín
5.Franta Ladislav (07) Drahlín
6.Veselý Jan (07) Hradiště(omluvenka 12.01.2018)
7.Horka Petr (07) Hradiště(omluvenka 12.01.2018)
8.Tatek Vojta (07) Dublovice
9.Mondrik David (08) Dublovice
10.Beneš Tomáš (08) Dublovice
11.Sedlák Martin (06) Votice)
12.Buriánek Jakub (06) Olbramovice
13.Buriánková Tereza (06) Olbramovice
14.Stěhule Adam (07) Olbramovice (omluvenka 20.01.2019)
15.Vácha Radek (08) (Březnice)
16.Sedláček Jakub (08) Březnice
17.Hrdlička František (06) SK BALKAP