DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY BALKAP CUP MIRMIL 18-19.10.2019

18.10.2019 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

.

Dětské rybářské závody - Chyť a Pusť s rybolovem přes noc 
Losování týmových míst od 17:00h
Zahájení v (pá) 18.10.19 v 18h a ukončení v (so) 19.10.19 v 17h
Místo konání:  256 01 Soběhrdy
https://goo.gl/maps/nZs3u63PHgE2  
(GPS: 49.810834, 14.725115    /   49°48'38.4"N 14°43'30.6"E).

Video reportáž z předešlé akce:

SOUPISKA TÝMU

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

 

(aktualizace 01.05.2019)

 

SOUPISKA TÝMŮ  
          Rezervace        
TÝM   ČR Rybář 
Příjmení-Jméno
Dat nar
Chatky 
Místo
na
stan
Pojištěn GDPR Členství PD
1-BALKAP CANDÁTI (ČR)
1-BALKAP Candáti
(náhradník)
DS 1 Ballon Luděk 11.06.1966    
1-BALKAP Candáti DT 2 Nečada Adam 08.06.2004  
1-BALKAP Candáti DT 3 Ballon Ondřej 24.10.2007  
1-BALKAP Candáti DT 4 Píša Marek 21.09.2007  
1-BALKAP Candáti DT 5 Stach Petr 06.07.2003    
2-BALKAP PSTRUZI (ČR)  
2-BALKAP Pstruzi DT 6 Ballon Tomáš 30.01.2005  
2-BALKAP Pstruzi DT 7 J.........P..........
chybí registrace
.........2005  
2-BALKAP Pstruzi DT 8 Voháňkla Petr 02.10.2005  
2-BALKAP Pstruzi DT 9 Rezek Jakub 15.06.2019  
3-HOUROVÁCI (ČR)  
3-HOUROVÁCI DS 10 Lejček Roman 24.03.1970  
3-HOUROVÁCI DT 11 Pohunek Tomáš 28.04.2003  
3-HOUROVÁCI DT 12 Lejček Jakub 06.09.2006  
3-HOUROVÁCI DT 13 Starosta Jiří 29.01.2006  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ (ČR)  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DS 14 Bernard Michal 13.09.1975  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DT 15 Bernard Josef 23.05.2003  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DT 16 Bernard Jan 02.09.2007  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DT 17 Hrubý Maxmilian 18.01.2008  
5-PETROUPIMÁCI SUMCI (ČR)  
5-PETROUPIMÁCI SUMCI DS 18 Jakubec Viliam 21.04.1976  
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 19 Jakubec Jakub 28.05.2006  
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 20 Matoušková Ela 28.01.2003  
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 21 Rabiňáková Anežka 23.8.2006  
6-VOTICE (ČR)  
6-VOTICE DS 22 Koucký Bohuslav 10.09.1972  
6-VOTICE DT 23 Koucký 
David
16.10.2008  
6-VOTICE DT 24 ......... ..........
chybí registrace
   
6-VOTICE DT 25 ......... ..........
chybí registrace
   
7-KADET TEAM "A" (ČR)  
7-KADET TEAM "A" DS 26 P......... ...........
chybí registrace
   
7-KADET TEAM "A" DT 27 .......... ...........
chybí registrace
   
7-KADET TEAM "A" DT 28 .......... ...........
chybí registrace
   
7-KADET TEAM "A" DT 29 .......... ...........
chybí registrace
   
8- KADET TEAM "B" (ČR)
8-KADET TEAM "B" DS 30 P......... ...........
chybí registrace
   
8-KADET TEAM "B" DT 31 .......... ...........
chybí registrace
   
8-KADET TEAM "B" DT 32 .......... ...........
chybí registrace
   
8-KADET TEAM "B" DT 33 .......... ...........
chybí registrace
   
9-APRR (ČR-UKR - RUS)
9-APRR DS 34 Surovtsev Oleksandr 13.04.1973  
9-APRR DT 35 Surovtsev Daniel 30.08.2002  
9-APRR DT 36 Surovcev Karina 08.07.2004  
9-APRR DT 37 Yushkevich Max 17.09.2005  
9-APRR (náhadník) DS 38 Yushkevich Yana 06.09.1984  

 

       
P
 

 

Spaní

Prvních 5 zájemců přihlášených týmů si mohou objednat chatku pro 4 osoby. Pro další týmy je vymezen prostor pro postavení vlastních stanů (max 2 na tým)
Kantýna v provozu od 17h do 24h  a dále od 9h do 18h 
.
K dispozici:
 - sociální zařízení pro pány a dámy samostatně
 - elektro 220V
 - ohniště
.
Týmy do 4členů (vždy 1.dospělý + 1 a 3.děti)
Každý týmu může chyyhtat max na 4 pruty
Každý tým má vymezený sektotor 7m a rozestupy mezi sektory týmů budou 3m (s přihlédnutím na okolní vlivy.)
Zakrmovat není povoleno (povoleny pouze krmítka na průběžné montáži na vlasci )
Zakrmovací bóje nejsou povoleny
Echolot není povolen
Háčky povoleny pouze s protihrotem
.
Povolené nástrahy (tkz. učíme děti k návratu k přírodě a retro nástrahám) 
Pro rybolov - žížala, kolínka, hrách, rohlík, chleba, brambor, kukuřice (po domácku vyrobené rohlíkové boilie bez dipu)
.
Způsob rybolovu
- Na plavanou (nesmí přeplavávat do sektoru sousedních týmů
- Na položenou
. Tymy mohou nahazovat pouze do 1/2 nádrže z důvodu zamezení přehazování protějších týmů  
.
Povinná výbava pro šetrné zacházení s rybou :
- podběrák
- vezírek (sak) 
- vyprošťovač háčku
. metr
.
Uznání úlovku.
Při chycení úlovku přivolá člen týmu mobilním telefonem rozhodčího a ten rybu zapíše a následně bude vypuštěna zpět. Po dobu do příchodu rozhodčího bude ryba umístěna ve vezírku (v saku) ve vodě. 
.
Hodnotící kritéria
- Nejdelší ryba 
- při shodě druhá nejdelší ryba
- dále součet počtu všech nachytaných ryb
- dále součet cm všech nachytaných ryb 

.

Ceny týmy
Týmy - 1 - 3 - Trofeje s rybářským motivem, zlatá - stříbrná - bronzová medaile , pochutiny, drobná věcná cena (výbava pro lov)

Týmy - 4 a níže - bronzová medaile malá , pochutiny,

 

Ceny jednotlivci 
soutěží pouze účastník do 15ti let 
1. místo - Trofej s rybářským motivem 

Foto video k předešlé akci 

 

Organizační tým
Luděk Ballon  
Jakubec Viliam

Kontakt na pořadatele: 777 70 80 34 / ballon.balkap@gmail.com

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/