DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY BEDRČ 03-04.05.2019

03.05.2019 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dětské rybářské závody - Chyť a Pusť s rybolovem přes noc 
Losování týmových míst od 17:00h
Zahájení v (pá) 03.05.19 v 18h a ukončení v (so) 04.05.19 v 17h
Místo konání:  256 01 Soběhrdy
https://goo.gl/maps/nZs3u63PHgE2  
(GPS: 49.810834, 14.725115    /   49°48'38.4"N 14°43'30.6"E)

.

Soupiska týmů s aktualizací dne 01.05.2019

1. BALKAP(Candáti) - tým pořadatele (Ballon L ds, Jakubec V ds + 2děti)

2. Hourováci (Lejček R ds. + 3 děti)

3. Psáry (Kalbač J ds +1 ds + 2 děti)

4. Kamenný Přívoz (Bernard M ds + 3 děti)

5. BALKAP (Pstruzi) (4x děti)

6. Habešáci z Kaznějova (Skopalová Monika ds + 2děti)

7. Žabičky Praha (Zeman O ds. + 3 děti)

8. Kapříci Praha ( Brázdová A ds. +3 děti)

-------------

CATKY BUKOVÁNY PRO TÝMY

BALKAP (Pstruzi)
Hourováci
Žabičky Praha
Kamenný Přívoz
Habešáci z Kaznějova 
.
--- chatky obsazené ---- 
další zájemce o chatky budou nahrazeni za tým co odstoupí z požadavku

.

Foto video k předešlé akci 

 

Organizační tým
Luděk Ballon  
Jakubec Viliam

Kontakt na pořadatele: 777 70 80 34 / ballon.balkap@gmail.com

 

SOUPISKY ČLENŮ TÝMŮ

1.BALKAP(CandátI) tým pořadatele
Ballon Luděk (ds)
Jakubec Viliam (ds)
Jakubec Jakub 
Matoušková Elena

.

2.Hourováci 
Lejček Roman  (ds.)
Lejček Jakub
Pohunek Tomáš
Starosta Jiří

.

3.Psáry 
Kalbáč Jakub st. (ds.)
Laibner Adam st. (ds.)
Kalbáč Jakub ml.
Laibner Adam ml.

.

4.Kamenný Přívoz 
Bernard Michal  (ds.)
Bernard Josef
Bernard Jan
Hrubý Max

.

5.BALKAP(Pstruzi)
Ballon Tom 
Jindrák Petr
Ballon Ondřej
Píša Marek

.

6.Habešáci z Kaznějova
Skopalová Monika (ds)
Skopal Jan
Skopal Lukáš
.....................

.

7.Žabičky Praha 
Zeman Ota  (ds.)
.............
.............
.............

.

8.Kapříci Praha 
Brázdová Alena  (ds.)
.............
.............
.............

 

--------------------

 

Přihlášení na akci DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BEDRČ 12.10.2018 - 13.10.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Prvních 5 zájemců přihlášených týmů si mohou objednat chatku pro 4 osoby. Pro další týmy je vymezen prostor pro postavení vlastních stanů (max 2 na tým)
Kantýna v provozu od 17h do 24h  a dále od 9h do 18h 
.
K dispozici:
 - sociální zařízení pro pány a dámy samostatně
 - elektro 220V
 - ohniště
.
Týmy do 4členů (vždy 1.dospělý + 1 a 3.děti)
Každý týmu může chyyhtat max na 4 pruty
Každý tým má vymezený sektotor 7m a rozestupy mezi sektory týmů budou 3m (s přihlédnutím na okolní vlivy.)
Zakrmovat není povoleno (povoleny pouze krmítka na průběžné montáži na vlasci )
Zakrmovací bóje nejsou povoleny
Echolot není povolen
Háčky povoleny pouze s protihrotem
.
Povolené nástrahy (tkz. učíme děti k návratu k přírodě a retro nástrahám) 
Pro rybolov - žížala, kolínka, hrách, rohlík, chleba, brambor, kukuřice (po domácku vyrobené rohlíkové boilie bez dipu)
.
Způsob rybolovu
- Na plavanou (nesmí přeplavávat do sektoru sousedních týmů
- Na položenou
. Tymy mohou nahazovat pouze do 1/2 nádrže z důvodu zamezení přehazování protějších týmů  

Povinná výbava pro šetrné zacházení s rybou :
- podběrák
- vezírek (sak) 
- vyprošťovač háčku
. metr

Uznání úlovku.
Při chycení úlovku přivolá člen týmu mobilním telefonem rozhodčího a ten rybu zapíše a následně bude vypuštěna zpět. Po dobu do příchodu rozhodčího bude ryba umístěna ve vezírku (v saku) ve vodě. 

Hodnotící kritéria
- Nejdelší ryba 
- při shodě druhá nejdelší ryba
- dále součet počtu všech nachytaných ryb
- dále součet cm všech nachytaných ryb