Fotbalová halová zimní liga BALKAP CUP S-centrum Benešov pro r.2004-2005 - 4+1

24.11.2018 15:30

Lokace: S-centrum Benešov ( U Vodárny 2215, 256 01 Benešov)

               GPS: 49.774159, 14.696188

 

ROČNÍK 2018 ROČNÍK 2019
od 24.11.2018 - 05.01.2019 od 23.11.2019 - 21.12.2019
pro hráče-hráčky r.2004-2005 pro hráče-hráčky r.2005-2006
FORMÁT - 4+1 FORMÁT - 4+1
  Již možno přihlásit tým
 do ročníku 2019
  Již možno přihlásit tým
 do ročníku 2019
TERMÍNY TERMÍNY
1k.termín  24.11.2018 (so)  -15.30-18:52 1k.termín  23.11.2019 (so) - 8.30-11:52 
2k termín  01.12.2018 (so)  - 8.30-11:52  2k termín  30.11.2019 (so) - 8.30-11:52 
3k termín  15.12.2018 (so)  - 8.30-11:52 3k termín  07.12.2019 (so) - 8.30-11:52 
4k termín  22.12.2018 (so)  - 8.30-11:52  4k termín  14.12.2019 (so) - 8.30-11:52 
5k termín  05.01.2019 (so)  - 8.00-11:22
                                              + vyhlášení
5k termín  21.12.2019 (so) - 8.00-11:22
                                             + vyhlášení

U chlapců: ve hře povolen 1 hráč r.2004
U děvčat r.2004 bez omezení počtu hráček v poli
do hry může i 1x hráčka r.2003

Tým Zdislavic má povolenu vyjímku, 

a to: 2 hráči ve hře ročník.2004


U chlapců: ve hře povolen 1 hráč r.2004

U děvčat ve hře r.2004 bez omezení počtu hráček

 

  15min utkání / každý s každým / rozhodčí dle rozpisu z účastníků akce
   hraje se i na remízu
 
Branky a míče:
  branky 5x2, míče č.5
 
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY
  SK BALKAP
  SK DOLNÍ CHABRY
  FAP (fotbalová akademie Praha)
  TJ Sokol Planá nad Lužnicí
  TJ Sokol Zdislavice 
  TJ Teplýšovice
 

Kontakt:

Luděk Ballon, +420 777 70 80 34, ballon.balkap@gmail.com

 

  3k termín  15.12.2018 (so)  - 8.30-11:52

POŘADÍ LIGY R.2018

 

VÝSLEDKY - TERMÍNY - LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
ročníků 2004-2005
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ ASISTENCE POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ

1-4.kolo

1-4.kolo

1-4.kolo

1-4.kolo

1-4.kolo
   
S-centrum
UMT
S-centrum
 UMT
S-centrum
UMT
S-centrum
 UMT
S-centrum
UMT
24.11.2018 (so) 01.12.2018 (so) 15.12.2018 (so) 22.12.2018 (so) 05.01.2019 (so)
15.30-18:52 8.30-11:52 8.30-11:52 8.30-11:52 8.00-11:22
+ vyhlášení
ROZPIS 
UTKÁNÍ 1k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 2k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 3k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 4k
ROZPIS  
UTKÁNÍ  5k
Výsledky
1.kolo
Výsledky
2.kolo
Výsledky
3.kolo
Výsledky
4.kolo
Výsledky
5.kolo
 
Pořadí týmů
v BCZL 1k
Pořadí týmů
v BCZL 2k
Pořadí týmů
v BCZL 3k
Pořadí týmů
v BCZL 4k
Pořadí týmů
v BCZL 5k
 
OMLUVENKY - PŘEDEHRÁVKY A DOHRÁVKY KOL
         
PŘEDEHRÁVY KOL
         
ČASOVÁ OSA TÝMŮ V KOLECH
BALKAP
BALKAP
BALKAP
BALKAP
BALKAP
FAP
FAP
FAP
FAP
FAP
Chabry
Chabry
Chabry
Chabry
Chabry
Planá
Planá
Planá
Planá
Planá
Teplýšovice
Teplýšovice
  
Teplýšovice
Teplýšovice
Teplýšovice
 
Zdislavice
Zdislavice
Zdislavice
Zdislavice
Zdislavice

 

 


SOUPISKY TÝMŮ
ROZESTAVENÍ 
ve hře povolen 1hráč r.2004
u děvčat r.2004 bez omezení a v poli povolena 1.hráčka r.2003
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo
SK BALKAP 
  5. (C) Ballon Tomáš (BALKAP) (05)
20.Šraj Filip (Drahlín) (04)
11. Míka Matyáš  (Drahlín) (06)
  6. Skierski Dominik (Spartak Příbram) (05) 
 21 Rataj Filip (SK Benešov) (06)
  1. (G)Tábořík Michal (Votice) (05)
  3. Hřebec Martin (Votice) (05)
   
OMLUVENKA V KOLECH
 1k,. -1. (G)Tábořík Michal (Votice) (05)
 1k .- 3. Hřebec Martin (Votice) (05)
 1k (5k ?)- 21. Rataj Filip (SK Benešov) (06)
pouze zastupuje v 1K - 8.Vácha Radek (SK Březnice) (08)
           
SK DOLNÍ CHABRY 




 
         
           
FAP (fotbalová akademie Praha)




 
         
           
TJ Sokol Planá nad Lužnicí




 
         
           
TJ Sokol Zdislavice 
ve hře povoleny 2.hráči r.2004

1.Míka Pavel(04)
2.Filadelfi Pavel(06)
3.Hůdek Filip (09)
4.Pilík Petr (04)
5.Dvořák Marek (05)
6.Pánek Radim (06)
7.Kocián Štěpán (08)
8.Král Mikuláš (08)
9.Oberleutnerová Šárka (05)
10.Beránek Matyáš (06)
11.Hůdek Štěpán (06)
12.Hromek Lukáš (06)
13.Fiala Ondřej (06)
14.Kadleček Lukáš (06)
15.Fiala Matěj (08)
16 Čiháková Aneta (05)


 
         
           
 TJ Teplýšovice

1 Zima Lukáš  r.2006
2 Matušek Štěpán r.2006
4 Kučera  Pavel   r. 2006
8 Kučerová Karolína   r. 2006
11 Zelenka Lukáš    r. 2006
12 Filip Daniel   r. 2005
10 Hruška Honza  r. 2004



 
         

 

 

 

Přihlášení na halovou zimní ligu ročník 2019 - pro hráče-hráčky ročníků 2005-2006 (formát 4+1) BALKAP CUP S-centrum Benešov

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: