FZL r.05-06 - fotbalová zimní liga S-centrum

23.11.2019 08:30

LOKACE ZIMNÍ LIGY : S-centrum Benešov ( U Vodárny 2215, 256 01 Benešov)

                                           GPS: 49.774159, 14.696188

V KRÁTKOSTI VZPOMÍNKY NA PŘEDEŠL É ROČNÍKY

  3k termín  15.12.2018 (so)  - 8.30-11:52

Přihlášení na halovou zimní ligu ročník 2019 - pro hráče-hráčky ročníků 2005-2006 (formát 4+1) BALKAP CUP S-centrum Benešov

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

JEDNOTLIVCI PRO SOUPISKU

Mobilní aplikace SK BALKAP z.s  
pro snazší a dostupnější info o 
TURNJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH 
a ostatních volnočasových aktivitách.
ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu
Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

 
 
IPOJ SE
NA FACEB0OKU
DO SKUPINY 
SK BALKAP
SLEDUJ
V MOBILU
(android)
SLEDUJ
V MOBILU
(IOS)

 

STAŇTE SE NAŠIMI PŘÁTELI NA FACEBOOKU 

ROČNÍK 2019
od 23.11.2019 - 21.12.2019
pro hráče-hráčky r.2005-2006
FORMÁT - 4+1
Již možno přihlásit tým
 do ročníku 2019
Již možno přihlásit tým
 do ročníku 2019
TERMÍNY
1k.termín  24.11.2019 (ne) - 8.30-11:52 
2k termín  30.11.2019 (so) - 8.30-11:52 
3k termín  07.12.2019 (so) - 8.30-11:52 
4k termín  14.12.2019 (so) - 8.30-11:52 
5k termín  21.12.2019 (so) - 8.00-11:22
                                             + vyhlášení
U děvčat ve hře r.2004 bez omezení počtu hráček

 

  15min utkání / každý s každým / rozhodčí dle rozpisu z účastníků akce
   hraje se i na remízu
 
Branky a míče:
  branky 5x2, míče č.5
 
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY
  SK BALKAP
  SK DOLNÍ CHABRY
  FAP (fotbalová akademie Praha)
  TJ Sokol Planá nad Lužnicí
  TJ Sokol Zdislavice 
  TJ Teplýšovice
 

Kontakt:

Luděk Ballon, +420 777 70 80 34, ballon.balkap@gmail.com
 

 

POŘADÍ ZIMNÍ LIGY 

BALKAP CUP S-centrum 2018

pro ročníky 2005-6 

 

VÝSLEDKY - TERMÍNY - LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
ročníků 2005-2006
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ ASISTENCE POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ

.kolo

.kolo

.kolo

.kolo

.kolo
   
S-centrum
UMT
S-centrum
 UMT
S-centrum
UMT
S-centrum
 UMT
S-centrum
UMT
23.11.2019 (so) 30.11.2019 (so) 07.12.2019 (so) 14.12.2019 (so) 21.12.2019 (so)
08.30-11:52 8.30-11:52 8.30-11:52 8.30-11:52 8.00-11:22
+ vyhlášení
ROZPIS 
UTKÁNÍ 1k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 2k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 3k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 4k
ROZPIS  
UTKÁNÍ  5k
         
Výsledky
1.kolo
Výsledky
2.kolo
Výsledky
3.kolo
Výsledky
4.kolo
Výsledky
5.kolo
         
Pořadí týmů
v BCZL 1k
Pořadí týmů
v BCZL 2k
Pořadí týmů
v BCZL 3k
Pořadí týmů
v BCZL 4k
Pořadí týmů
v BCZL 5k
         
OMLUVENKY - PŘEDEHRÁVKY A DOHRÁVKY KOL
         
PŘEDEHRÁVY KOL
         
ČASOVÁ OSA TÝMŮ V KOLECH
BALKAP BALKAP BALKAP BALKAP BALKAP
FAP FAP FAP FAP FAP
Chabry Chabry Chabry Chabry Chabry
Planá Planá Planá Planá Planá
Teplýšovice Teplýšovice
  
Teplýšovice Teplýšovice Teplýšovice
 
Zdislavice Zdislavice Zdislavice Zdislavice Zdislavice

 

 


SOUPISKY TÝMŮ
ROZESTAVENÍ 
u děvčat r.2004 bez omezení a v poli povolena 1.hráčka r.2004 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo
SK BALKAP 
  5. Ballon Tomáš (BALKAP) (05)
 
OMLUVENKA V KOLECH
         
           
SK DOLNÍ CHABRY 




 
         
           
FAP (fotbalová akademie Praha)




 
         
           
TJ Sokol Planá nad Lužnicí




 
         
           
TJ Sokol Zdislavice 
2.Filadelfi Pavel(06)
3.Hůdek Filip (09)
5.Dvořák Marek (05)
6.Pánek Radim (06)
7.Kocián Štěpán (08)
8.Král Mikuláš (08)
9.Oberleutnerová Šárka (05)
10.Beránek Matyáš (06)
11.Hůdek Štěpán (06)
12.Hromek Lukáš (06)
13.Fiala Ondřej (06)
14.Kadleček Lukáš (06)
15.Fiala Matěj (08)
16 Čiháková Aneta (05)
         
           
 TJ Teplýšovice

1 Zima Lukáš  r.2006
2 Matušek Štěpán r.2006
4 Kučera  Pavel   r. 2006
8 Kučerová Karolína   r. 2006
11 Zelenka Lukáš    r. 2006
12 Filip Daniel   r. 2005