FZL r.05-06 A - fotbalová zimní liga S-centrum

23.11.2019 08:00

Fotbalová halová zimní liga 

BALKAP CUP S-centrum Benešov  pro r.2005-2006 "A" sk

Lokace: S-centrum Benešov 

( U Vodárny 2215, 256 01 Benešov)

 GPS: 49.774159, 14.696188

---- Přihlášení týmů na akci ----

JEDNOTLIVCI PRO SOUPISKU
-----

 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

1.Dolní Chabry bílí
2.Planá nad Lužnicí
3.Praga Praha
4.SK BALKAP
5.Teplýšovice
6,Union Žižkov

---

TERMÍNY

(1k) 24.11.2019 (ne) - 07.25-10:47 
(2k) 30.11.2019 (so) - 07.25-10:47 
(3k) 07.12.2019 (so) - 07.25-10:47
(4k) 14.12.2019 (so) - 07:25-10:47
(5k) 21.12.2019 (so) - 07.25-10:47  + vyhl.
.
Formát:
Formát: 4+1 (po dohodě mezi trenéry lze i (5+1)
Čas hry: 15min/utk
Herní formát: každý s každým  (4utk/kolo -- 20utk celá liga) -- viz rozpis)
Rozhodčí: Burian Petr (FAČR)
.
Branky a míče:
  branky 5x2, míče č.5
.

ŘADÍCÍ KRITÉRIA

1.Celkové body z ligy (z každého hracího dne získává vítěz 3body, druhý 2body, třetí 1bod -- čtvrtý - pátý  0bodů)

2.Celkové body z jednotlivých utkání (z každého odehraného utkání výhra 3b - remíza 1bod - prohra 0b )

3.Vzájemná utkání 

4.Skóre ze vzájemných utkání

5.Celkové skóre 

6.Penalty 

7.Los

---

Kontakt:

Luděk Ballon +420 777 70 80 34, ballon.balkap@gmail.com

---------

 

VZPOMÍNKY NA PŘEDEŠL É ROČNÍKY

  3k termín  15.12.2018 (so)  - 8.30-11:52

INFO PRO TRENÉRY

Dne 24.11.19 odsouhlaseno týmy Planá nad Lužnicí, Praga Praha, Teplýšovice, Union Žižkov

pro 2-5kolo povolen hráč r.2004 Šrajn Filip v týmu SK BALKAP 

-------------------------------------------------------------------------------

POŘADÍ ZIMNÍ LIGY 

BALKAP CUP S-centrum 2019

pro ročníky 2005-6 

 

A SKUPINA

VÝSLEDKY - TERMÍNY - LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
ročníků 2005-2006
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ ASISTENCE POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ
1-2.k 1-2.k 1-2.k 1-2.k 1-2.k
         
HRÁČI KOLA HRÁČI KOLA HRÁČI KOLA HRÁČI KOLA HRÁČI KOLA
7.Chabry 8.Petrovci Michal      
9. Planá nad Luž. 1.Doležálek Vik.      
14.Praga Vys 10.Procházka Mat      
5.Ballon Tomáš 9.Skierski Dom.      
9.Teplýšovice 1.Matoušek Pavel      
14.Union Žižkov 18.Hamnot Adam      
 
STATISTIKA PLATNOSTI HRÁČE PRO TÝM
 
S-centrum
UMT
S-centrum
 UMT
S-centrum
UMT
S-centrum
 UMT
S-centrum
UMT
24.11.2019 (ne) 30.11.2019 (so) 07.12.2019 (so) 14.12.2019 (so) 21.12.2019 (so)
07:25-10:47 07:25-10:47 07:25-10:47 07:25-10:47 07:25-10:47
+ vyhlášení
ROZPIS 
UTKÁNÍ 1k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 2k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 3k
ROZPIS 
UTKÁNÍ 4k
ROZPIS  
UTKÁNÍ  5k

ODEHRÁNO

ODEHRÁNO
         
Kříž tab
v BCZL 1k
Kříž tab
v BCZL 2k
Kříž tab
v BCZL 3k
Kříž tab
v BCZL 4k
Kříž tab
v BCZL 5k
     
OMLUVENKY - PŘEDEHRÁVKY A DOHRÁVKY KOL
         
PŘEDEHRÁVY KOL
         
         
         

 

 


SOUPISKY TÝMŮ
ROZESTAVENÍ 
u děvčat r.2004 bez omezení  1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo
SK BALKAP 
5.(C) Ballon Tomáš (SK BALKAP(05) 
1.(G) Tábořík Michal (SK Votice(05) 
10.Rataj Filip (SK BENEŠOV(06) 
3.Míka Matyáš (Drahlín (06) 
9.Skierski Dominik (1FK PŘÍBRAM (05) 
8.Sedlák Martin (SK BENEŠOV (06)
6.Hřebec Martin (SK VOTICE (05) 
20) Šrajn Filip (Tatran Sedlčany 04)
 
Rezerva v případě omluvenek
7) Ballon Ondřej (SK BALKAP (07)
 
OMLUVENKA V KOLECH
2.Mandovec Ondřej (..........(05)) zraněn
 
 
 
 
         
           
DOLNÍ CHABRY BÍLÍ









OMLUVENKA V KOLECH



 
         
           

Planá nad Lužnicí








OMLUVENKA V KOLECH



 
         
           

Praga Praha








OMLUVENKA V KOLECH


 
         
           
Teplýšovice








OMLUVENKA V KOLECH


 
         
           
Union Žižkov







OMLUVENKA V KOLECH


 
         

 

 

 

 

Mobilní aplikace SK BALKAP z.s  
pro snazší a dostupnější info o 
TURNJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH 
a ostatních volnočasových aktivitách.
ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu
Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

 
 
IPOJ SE
NA FACEB0OKU
DO SKUPINY 
SK BALKAP
SLEDUJ
V MOBILU
(android)
SLEDUJ
V MOBILU
(IOS)

 

STAŇTE SE NAŠIMI PŘÁTELI NA FACEBOOKU