Fotbalová halová zimní liga BALKAP CUP S-centrum Benešov pro r.2008-2009 - 5+1

01.12.2018 16:00

Fotbalová halová zimní liga BALKAP CUP S-centrum Benešov pro r.2008-2009 - 5+1 

Lokace: S-centrum Benešov ( U Vodárny 2215, 256 01 Benešov)

               GPS: 49.774159, 14.696188

 

Termíny

TERMÍNY BALKAP CUP ZIMNÍ LIGY 
(1k) 10.11.2018 (so) -  15-30-18.52 
(2k) 01.12.2018 (so) - 15:10-19:06
(3k) 15.12.2018 (so) - 15:10:19:06
(4k) 22.12.2018 (so) - 15:10:19:06
(5k) 05.01.2019 (so) - 15:40-19:02 + vyhlášení 

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY
1. SK BALKAP 
2. TÝNEC NAD SÁZAVOU
3. SK VOTICE
4. AFK Union Žižkov
5. TJ Tatran Kamenný Přívoz 
6. SK Bystřice 
.
Formát:
Formát: 5+1 (po dohodě mezi trenéry lze i 4+1)
Čas hry: 15min/utk
Herní formát: každý s každým - 1.soupeř (4utk/kolo -- 20utk celá liga) -- viz rozpis
Rozhodčí. zástupce z účastnických týmů (vždy domácí tým dle rozpisu utkání) 
.
Branky a míče:
  branky 5x2, míče č.4
.

Kontakt:

Luděk Ballon, +420 777 70 80 34, ballon.balkap@gmail.com

 

POŘADÍ

z důvodu dohrávek kol Kamenného Přívozu a Unionu Žižkov

se pořadí týmů i jednotlivců upřesní až po odehrántí čtvrtého kola 
--- vyvěšeny budou křížové tabulky s odehranými utkáními --

VÝSLEDKY - TERMÍNY - LOKACE HRACÍCH DNŮ (kol)
ročníků 2008-2009
POŘADÍ
TÝMŮ
VÝSLEDKY UTKÁNÍ ASISTENCE POŘADÍ 
STŘELEC
POŘADÍ 
BRANKÁŘ

1-2.kolo

1-2.kolo

1-2.kolo

1-2.kolo

1-2.kolo
   
S-centrum
UMT
S-centrum
 UMT
S-centrum
UMT
S-centrum
 UMT
S-centrum
UMT
10.11.18 (so)  01.12.18 (so) 15.12.18 (so) 22.12.18 (so) 05.01.19 (so)
15:30-18:54 15:10-19:06 15:10-19:06 15:10-19:06 14:40-19:02
+ vyhlášení
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS 
UTKÁNÍ
ROZPIS  
UTKÁNÍ 
      
Výsledky
1.kolo
Výsledky
2.kolo
Výsledky
3.kolo
Výsledky
4.kolo
Výsledky
5.kolo
     
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Průběžné
pořadí týmů
v BCZL
Pořadí týmů
v BCZL
         
OMLUVENKY - PŘEDEHRÁVKY A DOHRÁVKY KOL
V 1k se omluvil tým Kamenný Přívoz - zastoupí tým SK BENEŠOV r.09 V 2k se omluvil tým AFK Union Žižkov - zastoupí tým 
SK Aritma Praha r.08 
     
PŘEDEHRÁVY KOL
odehráno
v 2k
předehráno
v 1k
     
č.utk. 11 (1:3 ) č.utk. 27 (0:3)      
č.utk. 15 (4 :1) č.utk. 29 (3:0)      
odehraje se 
v 3k
odehraje se 
ve 4k
     
č.utk. 6 (  :  ) č.utk. 24 (  :  )      
č.utk. 9 (  :  ) č.utk. 18 (  :  )      

 


 

SOUPISKY TÝMŮ 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo
SK BALKAP (5+1)
Sahula Jan (09) (Teplýšovice)
Karda František (09) (Teplýšovice)
Chrpa Lukáš (08) (Teplýšovice)  
Pejša Filip (08) (Teplýšovice) 
Vácha Radek (08) (Březnice)
Sedláček Kuba (08) (Březnice)
Korecký Petr (08) (Březnice) 
Bartoš Michal (08) (Spartak Příbram)
Procházka  Ondřej (08) (Spartak Příbram) 
Sirotek Dominik (08) (Spartak Příbram)
     
           
           
           
           
           

 

 

Přihlášení na akci BCZHFL

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: