NTDD2 - NOHEJBALOVÝ TURNAJ DVOJIC 1x hráč od 18-ti let a 1x hráč 6-15-ti let- BALKAP CUP ZVÍROTICE

25.05.2019 08:00


 

JEDNOTLIVCI 
SOUPISKA-GDPR-ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ-ČLENSTVÍ
 
 
-----------------------
+ FORMULÁŘ PRO PŘIHLÁENÍ TÝMŮ
 

Přihlášení na akci BALKAP CUP ZVÍROTICE dvojic Dospělý+Děcko 25.05.2019

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

SK BALKAP z.s. -  pořadatel turnajů BALKAP CUP, pořádá turnaj dvojic v nohejbale ve Zvíroticích u Sedlčan

Den konání:  (so) 25.05.2018 

sraz týmů od 08:30 / první utkání od 09:00h 

(vyhlášení cca 17h)

Rozlosování utkání bude vyvěšeno zde, v aplikaci, na Faceboku 

Formát: 4x skp. (rozřazení)

Pavouk (o umístění)

 

Místo konání: ZVÍROTICE

POVRCH: HLÍNA

Kantýna otevřena po celou dobu turnaje

Parkování u hřiště nebo v jeho blízkosti

(maximální počet  na tým - 2x hráč )

TÝM MOHOU TVOŘIT POUZE HRÁČI VĚKOVÝCH KATEGORIÍ

1x hráč (18 let a výš)

1x hráč (6 až 15 let)

Dospělí může smečovat pouze na dospělého.

Do přihlášek,prosíme uvádějte věk dítěte,kvůli rozřazení do skupin.

Rozdělení do dvou skupin 6-10 let a 11-15 let.

Pravidla:
- hraje se na tři dopady / je možno dohodnout 4 dopady aby vždy přes síť hrálo děcko 
- ostatní pravidla dle ČNS(Český nehejbalový svaz) 
(detailněji bude řešeno při nástupu týmů).

Rozhodčí:
Píská vždy člen prohrajícího týmu z předešlého utkání (na témže hřišti)

SOUPISKA TÝMŮ ( ..../16 )
(PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY)

Skupina do 10 let.
1. Klacíci (Hůlka Patrik (09) / Hůlka Jaroslav)
2. Dva v jednom (Pergner Ondřej (11) / Lexová.Libuše)
3. Sodopo (K .A...... (11) / K........M ...........)
4. 
5.
6. 
7. 
8.

 

Skupina 11 - 15 let.
9 .BALKAP (Ballon Tomáš (05) / Ballon Luděk)
10. FÉNIX (Huňková Michaela (04) / Tichý Martin)
11. KAČENKY (Svobodová Kateřina (06)  / Svobodová Kateřina) 
12. 
13. 
14. 
15. 
16.

(aktualizace 17.04.2019)

 

SOUPISKA TÝMŮ  
TÝM Pozice ČH HRÁČ 
Příjmení-Jméno
Datum
narození  
Pojištěn GDPR Členství PD
A skupina (6-10let)
1- BALKAP  
1-KLACÍCI hr.   Hůlka Jaroslav 29.09.1983
1-KLACÍCI hr   Hůlka Patrik 01.01.2009
2- DVA V 1.   
2-DVA V JEDNOM hr.   Lexová Libuše 30.08.1973
2-DVA V JEDNOM hr   Pergner Ondřej 11.08.2011
3-Sokol DP A  
3-Sodopo hr   K ...... M ........ .................
3-Sodopo hr   K..... A....... .................
4-  
4- hr              
4- hr              
5-  
5- hr              
5- hr              
6-  
6- hr              
6 hr              
7-
7- hr              
7- hr              
8-
8- hr              
8- hr              

 

       
P
 

 

(aktualizace 17.04.2019)

 

SOUPISKA TÝMŮ  
TÝM Pozice ČH HRÁČ 
Příjmení-Jméno
Datum
narození    
Pojištěn GDPR Členství PD
B skupina (11-15let)
9- BALKAP  
9-BALKAP hr. 66 Ballon Luděk 11.06.1966
9-BALKAP hr 5 Ballon Tomáš 31.05.2005
10- FÉNIX  
10- FÉNIX hr.   Tichý Martin 12.10.1983
10- FÉNIX hr   Huňková Michaela 14.09.2004
11-KAČENKY  
11-KAČENKY hr   Svobodová Kateřina 12.01.1975
11-KAČENKY hr   Svobodová Kateřina. 22.12.2006
12-  
12- hr              
12- hr              
13-  
13- hr              
13- hr              
14-  
14- hr              
14 hr              
15-
15- hr              
15- hr              
16-
16- hr              
16- hr              

 

       
P
 

 

PŘEDCHOZÍ AKCE

SOUPISKA TÝMŮ ( 13/16 )  

 

Skupina do 10 let.
1 .Dublovice (Kuthan Petr a syn Matěj)
2. Zvírotice M (Richard a Richard Balounovi)
3. Zvírotice W (Richard a Žaneta Balounovi)
4. Klacíci (Jarda a Patrik Hůlkovi)
5. Jindra team ( Jindřich a Jindřich Petrů)
6. Paťáci (Petr a Štěpán Patákovi)
7. Pat a Mat (Vojta-a Martin Tatkovi)
8.

 

Skupina 11 - 15 let.
9 .BALKAP (Tomáš (05) a Luděk Ballonovi)
2. Figurky  (Aleš (05) a Ladislav Chaloupkovi)
3. Teplýšovice (Jakub (06) a Viliam Jakubcovi)
4. PoŘízci (Tomáš a Tomáš Jírovi)
5. Parťáci (Jakub 05) a Michal Pechačovi)
6. Nový Knín (Vojta-Šimon (04) a Mirek Maříci)
7.
8.

PŘEDCHOZÍ AKCE

SOUPISKA TÝMŮ ( 16/16 )  

OBSAZENO

--

1) BALKAP (Sedlčany-Pha) - Ballon L.
2) Klacíci (Zvírotice) - Hůlka J.
3) Figurky (Dolní Chabry Pha) - Chaloupka L.
4) Orlík  (Orlík) - Keřlík J.
5) Jindra (Zvírotice) Petru J.
6) PoŘízci (Křečovice) - Jíra T.
7) Pat a Mat (Dublovice) Tatek M
8) Moulíci (Křečovice) Moulík J.
9) Parťáci (Křečovice) Pechač M.
10) Kosovka (Kosova Hora) Štemberk J.
11) Liha (Liha) Petru L.
12) Teplýšovice (Teplýšovice) Kučera R. 
13) Zvírotice M (Zvírotice) Baloun R. 
14) Zvírotice W (Zvírotice) Balounová J.
15) Patáci (Zvírotice) Paták P.  
16) Happyteam (Sedlčany) Ballon M.
--
--
REZERVNÍ TÝMY
1)
2)  
..
..
SOUPISKY HRÁČŮ
1.) BALKAP (Sedlčany-Pha) (2/2)
Ballon Luděk (Známý)
(C) Chaloupka Lukáš 2002
..
..
2.) Klacíci (Zvírotice) (2/2)
Hůlka Jaroslav(rodič)
(C) Hůlka Patrik 2009
..
..
3.) Figurky (Dolní Chabry Pha) (2/2)
Chaloupka Ladislav (rodič)
(C) Chaloupka Aleš 2005
..
..
4.) Orlík (Orlík) (2/2)
Keřlík Jan (rodič)
(C) Novák Jirka 2006
..
..

5.) Jindra (Zvírotice) (2/2)
Petrů Jindřich (rodič)
C) Petrů Jindřich 2010

..
..
6.) PoŘízci (Křečovice) (2/2)
Jíra Tomáš (rodič)
(C)  Jíra Tomáš  2003
..
..
7.) Pat a Mat (Dublovice)(2/2)
Tatek Martin (rodič)
(C) Tatek Vojta 2007
..
..
8.) Moulíci (Křečovice) (2/2)
Moulík Jindra (rodič) 
(C) Moulík Jindra 2006
..
..
9.) Parťáci (Křečovice) (2/2)
Pechač Michal (rodič)  
(C) Pechač Jakub 2005
..
..
10.) Kosovka (Kosova Hora) (2/2)
Štemberk Jaromír (rodič)  
(C) Štemberk Jaromír 2008
..
..
11.) Liha (Liha)  (2/2)
Petru Lukáš (strýček)  
(C) Vaněk Jakub 2005
..
..
12.) Teplýšovice (Teplýšovice) (2/2)
Kučera Radek (rodič)
(C) Kučerová Kája 2006
..
..
13.) Zvírotice M (Zvírotice) (2/2)
Baloun Richard (rodič)  
(C) Baloun Richard 2008
..
..
14.) Zvírotice W (Zvírotice) (2/2)
Balounová Jiřina (rodič)  
(C) Balounová Žaneta 2005 ..
..
--
15.) Patáci (Zvírotice) (2/2)
Paták Petr (rodič)  
(C) Paták Štěpán 2009
 --
...
16.) Happyteam (Sedlčany) (2/2)
Ballon Milan (bratranec)
(C) Ballon Tom 2005
 --
...
KONTAKT

- David Ballon: GSM: +420 734 138 499 , E-MAIL: dpjlb@seznam.cz

- Jaroslav Hůlka: GSM: +420 774 572 432 / E-MAIL: kilzok24@centrum.cz

- Luděk Ballon: GSM: +420 777 70 80 34 / SKYPE: ludek.ballon / E-MAIL: ballon.balkap@gmail.com

Klacíci