r.2005 - Fotbalový turnaj - BALKAP CUP Kostelec nad Černými lesy UMT

18.02.2019 08:30

BALKAP CUP UMT
KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY

pro r.2005

 (v poli povoleni 2 hráči r.2004)

 

Lokace UMT: Lokace: Sportovní 752, 281 63 Kostelec nad Černými lesy GPS: 49.997608, 14.839517

Výkop prvního utkání A i B skupina v 08:30h

Skupina A hřiště 1 / Skupina B hřiště 2

Vyhodnocení: 14.30h - 14:45h (po té společné foto a foto týmů) Rozchod: 15:00h / 2 hřiště 7+1 / 20 min/utkání (minimální hrací doba 80min/tým)

 

FORMÁT TURNAJE A ROZPISY UTKÁNÍ

 

ROZPISY UTKÁNÍ  

             A                          B              

KŘÍŽOVÉ TABULKY

A                              B

ROZDĚLENÍ DO ŠATEN 

(otevřeny od 8h - v 8:30h výkop prvních utkání na hřišti 1 a 2)
Šatna 1 -  SK BALKAP "B" (VSČaPh)  
--
Šatna 2 -  SK Praga Vysočany  
Šatna 2  -  SK Uhelné sklady Praha 
Šatna 2  -  TJ Sokol Řepy-řepští tygři  
---
Šatna 3  -  AFK Union Žižkov  
Šatna 3  -  SK Dolní Chabry
Šatna 3  -  FK Týnec nad Sázavou
----  
Šatna 4  - TJ Sokol Teplýšovice 
Šatna 4  -  TJ Sokol Zdislavice
Šatna 4  -  FK KAVALIER SÁZAVA

------ 

 

Delegovaní rozhodčí

1.Blahůšek Richard (id FAČR: id FAČR:: 65050209)

2.Chaloupka Lukáš (není rozhodčí s licencí)

3.Fliegel Ondřej  (není rozhodčí s licencí)

 

Přihlášené týmy

Skupina A
1.SK Praga Vysočany  
2.SK Uhelné sklady Praha 
3.TJ Sokol Řepy-řepští tygři  
4.AFK Union Žižkov
5.SK Dolní Chabry

.

Skupina B  
6.FK Týnec nad Sázavou  
7.SK BALKAP "B" (VSČaPh)
8.TJ Sokol Teplýšovice
9.TJ Sokol Zdislavice
10.FK KAVALIER SÁZAVA

.

Cena vč. cen 1800,-Kč

Startovné platbou na BU SK BALKAP z.s.
Česká pošta - 267 150 665 / 0300
Více zde: https://www.balkapcup.eu/kontakt/

 

S přátelským pozdravem

Luděk Ballon 777 70 80 34

(jednatel ve společnosti BALKAP s.r.o. a předseda SK BALKAP z.s.)

www.balkap.cz

 

 

ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu

Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

  

 

 

Nová aplikace SK BALKAP z.s  - pro snazší a dostupnější info o TURNAJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH a ostatních volnočasových aktivitách.

 

STAŇTE SE NAŠIMI PŘÁTELI NA FACEBOOKU 

 

NEJBLIŽSÍ AKCE SK BALKAP z.s.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY K NAHLÉDNUTÍ V MOBILNÍ APLIKACI

  

ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu

Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

  

 

 

Nová aplikace SK BALKAP z.s  - pro snazší a dostupnější info o TURNAJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH a ostatních volnočasových aktivitách.

 

STAŇTE SE NAŠIMI PŘÁTELI NA FACEBOOKU 

 

NEJBLIŽSÍ AKCE SK BALKAP z.s.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY K NAHLÉDNUTÍ V MOBILNÍ APLIKACI



Více zde: https://www.balkapcup.eu/news/fotbalova-akademie-jakuba-dovalila/

ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu

Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

  

 

 

Nová aplikace SK BALKAP z.s  - pro snazší a dostupnější info o TURNAJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH a ostatních volnočasových aktivitách.

 

STAŇTE SE NAŠIMI PŘÁTELI NA FACEBOOKU 

 

NEJBLIŽSÍ AKCE SK BALKAP z.s.

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY K NAHLÉDNUTÍ V MOBILNÍ APLIKACI



Více zde: https://www.balkapcup.eu/news/fotbalova-akademie-jakuba-dovalila/

 

Přihlášení na akci BALKAP CUP Kostelec nad Černými lesy UMT pro r.2005 dne 18.02.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

50.SOUPISKY TÝMŮ

Skupina A

1. SK Praga Vysočany

 

2. SK Uhelné sklady Praha

 

3. TJ Sokol Řepy-řepští tygři

 

4. AFK Union Žižkov

 

5.  SK Dolní Chabry

 

 

Skupina B

6. FK Týnec nad Sázavou 

22 MOJDL Kryštof (05)   
  1 SEJK Jan (06)  
  2 SMEJTEK Matěj (05)  
  3 CHARVÁT David (05)  
  4 VICAN Josef (05) 
  5 VASILEV Dan (05)  
  6 LÉBL David (05)  
  7 VRABEC Michal (06) 
  8 HANČ Zdeněk (05) 
  9 KOS Matěj (07) 
10 STANĚK Petr (06) 
11 KLEIN Denis (07) 
12 Blísa Jan Jakub (05) 
13 CAMPODONICO Daniel (06) 
14 BERÁNEK Tomáš (06) 
15 TOMÁŠEK Jakub (06)  

 

7. SK BALKAP 
Trenér: Luděk Ballon
  5.(C) Ballon Tomáš (05) SK BALKAP  
20 (A) Šrajn Filip (04) TJ Sokol Drahlín
  1.Míka Matyáš (06) TJ Sokol Drahlín
  9.Novák Jiří (06) TJ Sokol Dublovice
45.Skierský Dominik (05) TJ Sokol Drahlín
46. Polák David (04) TJ Sokol Drahlín
47. Havel Filip (06) SK BALKAP
48.Otradovec Tomáš (05) SK Zeleneč
49.Vaněk Dominik (05) SK Zeleneč
50.Bílek Matyáš (05) SK Zeleneč
51.Dorn Vojtěch (05) SK Zeleneč
52.(G) Sokol Andrej (04) TJ Sokol Dublovice


v jednání (před potvrzením)
42.Novotný Dominik 2005 TJ Sokol Planá nad Lužnicí (potvrdí do 15.02.18)
42.Ryba Dominik 2005 TJ Sokol Planá nad Lužnicí (potvrdí do 15.02.18)

 

8. TJ Sokol Teplýšovice

 

9. TJ Sokol Zdislavice

 

10. FK KAVALIER SÁZAVA