RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA ŘECE

20.09.2019 00:22

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

 

   
   

 

 

 

PŘIHLÁŠENÍ TÝMU DO ZÁVODŮ

 

PŘIHLÁŠENÍ JEDNOTLIVCŮ DO SOUPISKY TÝMU

Dětské rybářské závody na řece - Slapy-Častoboř

(Lokace: Častoboř  Hluboká 40, 264 01 Nalžovice, 49.734357, 14.361090    Revír: 401022)
Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

------------------

Sraz 20.09.2019 v 17h 
zahájení rybolovu v 18h
ukončení 22.09.19 v 11h + vyhlášení
k dispozic: sociální zařízení a sprcha s teplou vodou
ubytování možno v chatkách, v byvaku na břehu u v prostoru u pořadatele
přístup k přípojce 220V
stravu si zajišťuje každý tým na vlastní náklady a z vlastních zdrojů
zajištěn kotel Brutar na vaření zakrmovacího praktiklu s možností odkoupení vařeného praktiklu 
(je nutno nahlásit 14dnů v předstihu množství, o které tým bude mít zájem)
 
Týmy mohou tvořit:

 a) 1x děcko - 1x dospělý 

 b) 2x děcko  - 1x dospělý

 c) 2x děcko - 2x dospělý

 d) 3x děcko - 1x dospělý 

 rybolov dle rybářského řádu pro danou lokaci vč. ponechání ryb.

každý rybář je povinen mít rybářský lístek a povolenku pro rybolov v daném revíru

lovná místa nevytyčena - každý si při příchodu vybere volné lovné místo dle vlastního uvážení bez limitu (může i protější břeh) vzdálenost mezi týmy minimálně 8m s přihlédnutím na okolní přírodní omezení (kratší vzdálenost pouze po dohodě s týmem, co přilehlé místo již obsadil.  
lovná místa lze po dohodě měnit i v průběhu závodu pouze za podmínek, že neomezí ostatní rybáře

Počet prutů dle rybářského řádu 

Návnada dle rybářského řádu 

Montáže dle rybářského řádu

Doba rybolovu dle rybářského řádu

Kontroly úlovků budou probíhat v rozmezí 4h - do té doby je povinen každý tým (rybář) úlovek uchovat dle rybářského řádu ve vezírku a jim podobným sakům

Lovná místa v době tmy je nutný každý tým mít označena bílým světlem

Označení lovných míst na vodě bójí dle rybářského řádu

ostatní bude dohodnuto na místě před zahájením závodů

Signalizátory záběru povoleny

Zakrmování a způsob povoleno dle rybářského řádu

Do tabulky se započítává každá ryba od 20cm

 

VYHODNOCENÍ

Jednotlivci (pouze rybář do 15ti let)

  Největší ryba  

  - při shodě druh největší ryba 

  - při shodě nejvíc nachytaných ryb 

  - při shodě součet délky všech nachytaných ryb

.

Týmy (započítávají se úlovky i dospělých)

 Největší ryba  

  - při shodě druh největší ryba 

  - při shodě nejvíc nachytaných ryb 

  - při shodě součet délky všech nachytaných ryb

 

Organizační tým
Luděk Ballon  
Jakubec Viliam

Kontakt na pořadatele: 777 70 80 34 / ballon.balkap@gmail.com

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

(aktualizace 28.06.2019)

 

SOUPISKA TÝMŮ  
          Rezervace        
TÝM   ČR Rybář 
Příjmení-Jméno
Dat nar
Místo v Chatce 
Místo
na
byvak
Pojištěn GDPR Členství PD
1-BALKAP CANDÁTI (ČR)
1-BALKAP Candáti DS 1 Ballon Luděk 11.06.1966    
1-BALKAP Candáti DT 2 Ballon Milan 06.09.1964    
1-BALKAP 
Candáti
DT 3 Ballon Ondřej 24.10.2007    
1-BALKAP Candáti DT 4 Píša Marek 21.09.2007    
2-BALKAP PSTRUZI (ČR)  
2-BALKAP Pstruzi DT 5 Ballon Tomáš 30.01.2005    
2-BALKAP Pstruzi DT 6 J.........P..........
chybí registrace
.........2005    
2-BALKAP Pstruzi DT 7 Voháňkla Petr 02.10.2005    
2-BALKAP Pstruzi DT 8 Rezek Jakub 15.06.2019    
3-HOUROVÁCI (ČR)  
3-HOUROVÁCI DS 9 Lejček Roman 24.03.1970    
3-HOUROVÁCI DT 10 Pohunek Tomáš 28.04.2003    
3-HOUROVÁCI DT 11 Lejček Jakub 06.09.2006    
3-HOUROVÁCI DT 12 Starosta Jiří 29.01.2006    
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ (ČR)  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DS 13 Bernard Michal 13.09.1975    
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DT 14 Bernard Josef 23.05.2003    
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DT 15 Bernard Jan 02.09.2007    
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DT 16 Hrubý Maxmilian 18.01.2008    
5-PETROUPIMÁCI SUMCI (ČR)  
5-PETROUPIMÁCI SUMCI DS 17 Jakubec Viliam 21.04.1976    
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 18 Jakubec Jakub 28.05.2006    
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 19 Matoušková Ela 28.01.2003    
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 20 Rabiňáková Anežka 23.8.2006    
6-VOTICE (ČR)  
6-VOTICE DS 21 Koucký Bohuslav 10.09.1972    
6-VOTICE DT 22 Koucký 
David
16.10.2008    
6-VOTICE DT 23 ......... ..........
chybí registrace
     
6-VOTICE DT 24 ......... ..........
chybí registrace
     
7-Carp team Rabiňáci  
7-Carp team Rabiňáci DS 25 Rabiňák Oldřich      
7-Carp team Rabiňáci DT 26 .......... ...........
chybí registrace
     
7-Carp team Rabiňáci DT 27 .......... ...........
chybí registrace
     
7-Carp team Rabiňáci DT 28 ......... ...........
chybí registrace
     
8-
  DS 29 chybí registrace      
  DT 30 chybí registrace      
  DT 31 .......... ...........
chybí registrace
     
  DT 32 .......... ...........
chybí registrace
     
9-APRR (ČR-UKR - RUS)
9-APRR DS 33 Surovtsev Oleksandr 13.04.1973    
9-APRR DT 34 Surovtsev Daniel 30.08.2002    
9-APRR DT 35 Surovcev Karina 08.07.2004    
9-APRR DT 36 Yushkevich Max 17.09.2005    
9-APRR (náhadník) DS 37 Yushkevich Yana 06.09.1984    

 

       
P