Vánoční turnaj BALKAP CUP SEDLČANY r.2004 a ml UMT

08.12.2018 10:00

 

Parkování -  Šatny - Hrací plocha UMT 

(parkovt je možno jak před šatnami (Sokolovnou), tak před zimním stadionem) 

  

Pěší trasa od šaten k UMT (7min -550m):

1.Sokolovna(šatny)

2.dále most přes potok

3.dále okolo tenis kurtů a dojít k zimnímu stadionu

4.dále okolo zimního stadionu k UMT

 

Termín konání: 08.12.2018 (09h - 15:00h + vyhlášení) 

Lokace: Zberazská 1122, 264 01 Sedlčany ( GPS: 49.661988, 14.430909 )

Výkop prvního utkání na obou hřištích v 9h

Vyhodnocení: 15.00h - 15:15h (společné foto týmů uprostřed rozřazovací části)

Rozchod: 15:30h 

 

Počet hřišt a velikost: 2x hřiště (š45 x d55)

Počet hráčů:  7+1

Počet hráčů v týmu: 10 (při vyšším počtu je nutno dohodnout předem, pro dokoupení cen pro celkový počet dětí v týmu)

Formát hry a hrací doba: 2.skupiny/3.fázový / 20min utkání (+ 4min na vystřídání týmů) 

o 10 - 9 místo se odehraje zkrácené utkání 15min ihned po ukončení rozřazovací části

Pravidla hry dle FAČR (případné úpravy pravidel budou po dohodě s trenéry upraveny před zahájením turnaje)

 

Delegovaní rozhodčí
Hřiště 1. - Blahůšek Richard (id FAČR:: 65050209) 

Hřiště 2 - Chaloupka Lukáš  (id FAČR:: bez id

 

     

     
 Form át turnaje 
 Rozpis A skupina 
(hřiště 1)
 Rozpis B skupina
 (hřiště 2)

o 10 - 9 místo 
se hrasje zkrácené 15min utkání
ihned po ukončení rozřazovací části 
1.FK Týnec nad Sázavou
2.TJ Sokol Řepy (bílý)
3.SK BALKAP 
4 TJ Ligmet Milín
5.SK Uhelne sklady Praha
6. FC KARLOV
7.TJ Slavoj Obecnice 
8.SK Dolní Chabry
9.TJ Sokol Řepy (zelený)
10.Výběr Prahy
  Rozhodčí:
Chaloupka Lukáš
Rozhodčí: 
Blahůšek Richard

 

Foto Sokolovna a parkoviště přes silnici před sokolovnou

GPS: 49.659724, 14.428475   (49°39'35.0"N 14°25'42.5"E )

  

 

 Foto UMT

GPS: 49.661988, 14.430909

    

 

Parkování před zimním stadiónem - Směr k UMT od parkoviště - Vzdálenost od parkoviště k Umt 

 (2min (150m) chůze od UMT )     GPS: 49.6594061, 14.4313728                 

  

 

Restaurace se vstupem od parkoviště (následně po schodech do 1podlaží)

  (2min (150m) chůze od UMT )     GPS: 49.660445, 14.430841 

  

 

Ceny: 

Pohár a medaile 1-2-3 

Jednotlivci: soška:
 - Nejlepší nahrávač (součet přihrávek střelci branek) 
 - Nejlepší střelec branek 
 - Nejlepší brankář (tým co obdržel nejméně branek) 

 

PARKOVÁNÍ 

Parkování -  Šatny (Sokolovna): 
Parkování zdarma před Sokolovnou (šatny a tělocvična vč. sociálního zázemí, určena pro převlékání a dobu přestávky) 

GPS: 49.659724, 14.428475   (49°39'35.0"N 14°25'42.5"E )

 

Parkování před zimním stadionem v blízkosti UMT: 

Parkování zdarma před halou zimního stadionu 

GPS: 49.6594061, 14.4313728

 

Restaurace-Kantýna-Občerstvení: 
Po celou dobu trvání akce bude otevřena restaurace na zimním stadionu (2min (150m) chůze od UMT) 
GPS: 49.660445, 14.430841 
Nabídka restaurace dle denního menu jak teplého jídla tak pití 

 

WC a sociální zázemí: 
Sokolovna dále Restaurace v zimním stadionu a u hřiště mobilní WC toalety TOI TOI nebo i v restauraci v objektu zimního stadionu

Důležité sdělení pro trenéry:
Areál z důvodu nově otevřené UMT v současné době nemá zázemí šaten.a je nutné aby hráči přijeli již oblečeni a ve výstroji pro hru.  
 
Parkování: 
Parkování zdarma před halou zimního stadionu
GPS: 49.660126, 14.431210 
 
Restaurace-Kantýna-Občerstvení
Po celou dobu trvání akce bude otevřena restaurace na Zimním stadionu (2min (150m) chůze od UMT)
GPS: 49.660312, 14.431118
Nabídka restaurace dle denního menu jak teplého jídla tak pití
 
WC: 
u hřiště mobilní WC toalety TOI TOI nebo i v restauraci v objektu zimního stadionu

 

Kontakt:na pořadatele
Luděk Ballon
777 70 80 34
ballon.balkap@gmail.com
www.balkapcup.eu

Přihlášení na Vánoční turnaj BALKAP CUP Sedlčany UMT (pro ročník 2004 a ml.) --- 08.12.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

SOUPISKA TÝMŮ 2004 a ml.

V ROCE 2018

 

1.FK Týnec nad Sázavou
2.TJ Sokol Řepy (bílý)
3.SK BALKAP 
4 TJ Ligmet Milín
5.SK Uhelne sklady Praha

6. FC KARLOV
7.TJ Slavoj Obecnice 
8.SK Dolní Chabry
9.TJ Sokol Řepy (zelený)
10.Výběr Prahy


 

 

SOUPISKA HRÁČŮ TÝMŮ 

SK BALKAP 

Ballon Tomáš (C) SK BALKAP  
Šrajn Filip (G) (04) Drahlín 
Míka Matyáš (06) Drahlín 
Polák David (04) Drahlín  
Skierski Dominik (05) Spartak Příbram 
Mařík Vojta (04) Nový Knín
Mařík Šimon (04) Nový Knín
Novotný Dominik (05) Planá nad Lužnicí
Ryba Dominik (05) Planá nad Lužnicí
Tábořík Michal (05) SK Votice
Hřebec Martin (05) SK Votice
Papež Martin (04) SK BALKAP
 
 
 

 

PŘEDEŠLÝ ROČNÍK  2017

SOUPISKA TÝMŮ 2004 a ml.

 

1.Praha 
(výběr Prahy)

Hl. trenér: 
Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 0/10
1) čd.-(C) 
2) čd.
3) čd..(G) 
4) čd.
5) čd.
6) čd.
7) čd. 
8) čd. 
9) čd. 
10) čd

.

2.SK DOLNÍ CHABRY (starci)

Hl. trenér: 
Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 0/10
1) čd.-(C) 
2) čd.
3) čd..(G) 
4) čd.
5) čd.
6) čd.
7) čd. 
8) čd. 
9) čd. 
10) čd

.

3.FK Slovan Kladno

Hl. trenér: 
Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 0/10
1) čd.-(C) 
2) čd.
3) čd..(G) 
4) čd.
5) čd.
6) čd.
7) čd. 
8) čd. 
9) čd. 
10) čd

.

4.SK BALKAP  A (VSČaPh)

(výběr Středních Čech)

Hl. trenér: Jakubec Viliam

Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 8/8
24 (C) (G) Jakubec Jakub (06) TJ Sokol Teplýšovice
36 Svoboda Jan (06) FK.Soběhrdy
37 Černý Adam (05) SK Benešov
28 Hruška Jan (04) TJ Sokol Teplýšovice  
37 Novák Jakub (05) FK Soběhrdy 
39 Fulín Tomáš (05) FK Soběhrdy 
40 (G) Stěhule Ondřej (04) TJ Sokol Teplýšovice
  2 Matoušek Štěpán (06)  TJ Sokol Teplýšovice
.......
......
......
........
....

5.TJ Sokol Zdislavice
Hl. trenér: 
Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 0/10
1) čd.-(C) 
2) čd.
3) čd..(G) 
4) čd.
5) čd.
6) čd.
7) čd. 
8) čd. 
9) čd. 
10) čd

.
6.SK Dolní Chabry (babičky)

Hl. trenér: 
Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 0/10
1) čd.-(C) 
2) čd.
3) čd..(G) 
4) čd.
5) čd.
6) čd.
7) čd. 
8) čd. 
9) čd. 
10) čd

.

7.MFK Dobříš

Hl. trenér: 
Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 0/10
1) čd.-(C) 
2) čd.
3) čd..(G) 
4) čd.
5) čd.
6) čd.
7) čd. 
8) čd. 
9) čd. 
10) čd

.

8.AFK Union Žižkov

Hl. trenér: 
Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 0/10
1) čd.-(C) 
2) čd.
3) čd..(G) 
4) čd.
5) čd.
6) čd.
7) čd. 
8) čd. 
9) čd. 
10) čd

.

9.SK Slavia Praha (dívky 2004 aml)

Hl. trenér: 
Zástupce trenér: 

Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 10/10
Kroupová Alexandra 2007
Kroupová Lucie 2007
Cíznerová Anna 2006
Sechterová Nela 2005
Kloubková Simona 2004
Volfová Lucie 2004
Sedlmajerová Lucie 2005
Svobodová Kateřina 2006
Huňková Michaela 2004
Machálková Nina 2005

.

10.SK BALKAP "B" (VSČaPh)
(výběr Středních Čech)
.
Hl. trenér: Ballon Luděk
Zástupce trenér: 
.
Rozhodčí 1utk/t- 
Rozhodčí 2utk/t- 

OBSAZENO 10/10

Rozestavení hráčů: 


  5 (C) Ballon Tomáš (05) SK BALKAP

20 (A) Šrajn Filip (04) TJ Sokol Hluboš
  1 Míka Matyáš (06) TJ Sokol Hluboš
16 Krýsl Štěpán (06) SK Spartak Příbram
12 (G) Tábořík Michal (05) SK Votice
  8 Kučerová Karolína (06) TJ Sokol Teplýšovice
26 Mařík Šimon (04) SK Nový Knín
27 Mařík Vojta (04) SK Nový Knín 
41 Filip Daniel (05) TJ Sokol Teplýšovice
42 Novotný Dominik (05) TJ Sokol Planá nad Lužnicí