Červen 2020

26.06.2020 - 28.06.2020 NA ŘECE

DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA ŘECE - SLAPY - ČASTOBOŘ

 

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

 

   
   

PRO ÚČASTNÍKY JE PŘIPRAVENO: 

----

VÝBORNÝ GULÁŠ V LITINĚ -  TEPLÝ ČAJ  - PO CELOU DOBU AKCE

Na obrázku může být: venkuImage result for čAJ NA AKCI

--------------------------------

ZÁPIS JEDNOTLIVCŮ DO SOUPISKY TÝMU 

TI CO JEŠTĚ NEJSOU REGISTROVÁNII, PROSÍME O VYPLNĚNÍ 

GDPR-ÚRAZOVÉ POJ-ČLENSTVÍ

SEZNAM JIŽ REGISTROVANÝCH

Dětské rybářské závody na řece - Slapy-Častoboř

(Lokace: Častoboř  Hluboká 40, 264 01 Nalžovice, 49.734357, 14.361090    Revír: 401022)
Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

------------------

Sraz a zápis týmu u pořadatele 26.06.2020 v 17h 
 - místa se nelosují (místo si každý tým vybírá dle volného prostoru po obou stranách řeky a doporučujeme příjezd i den či dva dříve) 
- pro týmy, co budou mít zájem o lovné místo na protějším břehu Vltavy, bude připraven nafukovací člun X-Morph HyperBoat HB390 model 2020 (rozměry: 390 x 170 / nosnost 689kg pro 6.osob (s hliníkovou podlahou) s elektromotorem - přesun a obsluhu motoru zajistí pořadatel.
zahájení rybolovu v 18h
ukončení 28.06.20 v 11h + vyhlášení
k dispozic: sociální zařízení a sprcha s teplou vodou
ubytování možno v chatkách nebo ve stanu či v bivaku nebo jiném obdobném přístřešku, v prostoru louky, v blízkosti u pořadatele (určená pronajatá plocha pro účastníky akce, bude upřesněna při zápisu týmu)
přístup k přípojce 220V
strava: pro účastníky bude připraven  
- kotlíkový buřt guláš (v litině) 22l (pro každého 3 porce - dále do úplného vyčerpání zhotoveného) 
- dále teplý čaj po celou dobu trvání akce
- ostaní stravu si zajišťuje každý tým na vlastní náklady a z vlastních zdrojů.
 
Týmy mohou tvořit: 
(u každého týmu minimálně 1 dospělý (18let a výš) jako doprovod + 1dítě do 17let)

 a) 1x děcko - 1x dospělý 

 b) 2x děcko  - 1x dospělý

 c) 2x děcko - 2x dospělý

 d) 3x děcko - 1x dospělý 

 rybolov dle rybářského řádu pro danou lokaci vč. ponechání ryb.

každý rybář je povinen mít rybářský lístek a povolenku pro rybolov v daném revíru

lovná místa nevytyčena - každý si při příchodu vybere volné lovné místo dle vlastního uvážení bez limitu (může i protější břeh) vzdálenost mezi týmy minimálně 8m s přihlédnutím na okolní přírodní omezení (kratší vzdálenost pouze po dohodě s týmem, co přilehlé místo již obsadil.  
lovná místa lze po dohodě měnit i v průběhu závodu pouze za podmínek, že neomezí ostatní rybáře

Počet prutů na jednotlivce dle rybářského řádu 

Návnada dle rybářského řádu 

Montáže dle rybářského řádu

Doba rybolovu dle rybářského řádu

Kontroly úlovků budou probíhat v rozmezí 4h - do té doby je povinen každý tým (rybář) úlovek uchovat dle rybářského řádu ve vezírku a jim podobným sakům (pro zápis je možno zaslat foto úlovku s položeným metrem na úlovku a viditelnou mírou (tj.od 0 do měřené délky ryby, a po té je možno rybu vypustit)  

 

Měření ryby: metr musí být položen na rovné podložce - neměří se metrem přes rybu)

  

 

Lovná místa v době tmy je nutný každý tým mít označena bílým světlem

Označení lovných míst na vodě bójí dle rybářského řádu

ostatní bude dohodnuto na místě před zahájením závodů

Signalizátory záběru povoleny

Zakrmování a způsob povoleno dle rybářského řádu

Do tabulky se započítává každá ryba od 20cm

 

VYHODNOCENÍ

Jednotlivci (pouze rybář do 17ti let)

Součet cm nachytaných ryb

  - při shodě první největší ryba 

  - při shodě druhá největší ryba 

  - při shodě počet všech nachytaných ryb

.

Týmy (započítávají se úlovky i dospělých)

 Součet cm nachytaných ryb

  - při shodě první největší ryba 

  - při shodě druhá největší ryba 

  - při shodě počet všech nachytaných ryb

 

Ceny

TÝMY - 1 - 2 - 3  - každý z týmu trofej s rybářským motivem

+ 1-až polední tým - drobná věcná cena + pochutina

 

Jednotlivci - 1místo trofej s rybářským motivem

+ drobná věcná cena + pochutina

 

Organizační tým
Luděk Ballon  
Jakubec Viliam

Kontakt na pořadatele: 777 70 80 34 / ballon.balkap@gmail.com

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

(aktualizace 17.06.2020)

 

SOUPISKA TÝMŮ  
          Rezervace        
TÝM   ČR Rybář 
Příjmení-Jméno
Dat nar
Chatky 
Místo
na
stan
Pojištěn GDPR Členství PD
1-BALKAP FISH 
1-BALKAP FISH DS 1 Ballon Luděk 11.06.1966  
1-BALKAP FISH DT 2 Ballon Ondřej 24.10.2007  
1-BALKAP FISH DT 3 Píša Marek 21.09.2007  
1-BALKAP FISH   4 Volné místo            
2-BALKAP FLOUTCI  
2-BALKAP 
Floutci
DT 5 Ballon Tomáš 30.01.2005  
2-BALKAP 
Floutci
DT 6 Jindrák Petr 23.09.2004  
2-BALKAP Floutci DT 7 Rezek Jakub 15.06.2005  
2-BALKAP Floutci DT 8 Píša Ondřej 08.02.2005  
3-KAMENNÝ PŘÍVOZ   
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DS 9 Bernard Michal 13.09.1975  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DS 10 Hrubý Martin 13.02.1972  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DT 11 Bernard Josef 23.05.2003  
4-KAMENNÝ PŘÍVOZ DT 12 Hrubý Maxmilian 18.01.2008  
4-PETROUPIMÁCI SUMCI   
5-PETROUPIMÁCI SUMCI DS 13 Jakubec Viliam 21.04.1976  
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 14 Jakubec Jakub 28.05.2006  
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 15 Matoušková Ela 28.01.2003  
5-PETROUPIMÁCI
SUMCI
DT 16 volné místo              
5-Rabiňaci chyť a pusť  
5-Rabiňáci
chyť a pusť
DS 17 Rabiňák
Oldřich
25.4.1976  
5-Rabiňáci 
chyť a pusť
DT 18 Rabiňáková Anežka 23.8.2006  
5-Rabiňáci 
chyť a pusť
  19 volné místo              
5-Rabiňáci 
chyť a pusť
  20 volné místo              
6-Domča HC CHrudim  
6-Domča HC CHrudim DS 21 Šubrt Vlastimil 21.09.1970  
6-Domča HC CHrudim DT 22 Šubrt Dominik 06.09.2011  
6-Domča HC CHrudim DT 23 Lišková Karolína 12.12.2011  
6-Domča HC CHrudim DT 24 Liška Adam 02.07.2010  
7-Hourováci
7-Hourováci DS 25 Lejček Roman 24.03.1970  
7-Hourováci DT 26 Lejček Jakub 06.09.2006  
7-Hourováci   27 volné míst              
7-Hourováci   28 volné míst              
8-Votičtí jeseteři
8-Votičtí jeseteři DS 29 Koucký Bohuslav 10.09.1972  
8-Votičtí jeseteři DT 30 Koucký David 16.10.2008  
8-Votičtí jeseteři DS 31 Votruba Jiří 12.09.1982  
8-Votičtí jeseteři DT 32 Votruba Šimon 21.03.2008  
9-VIKIČÁCI
9-VIKIČÁCI DS 33 D........A.......st.
CHYBÍ GDPR
   
9-VIKIČÁCI DT 34 D........A.......ml. 
CHYBÍ GDPR
   
9-VIKIČÁCI DT 35 D........J........ 
CHYBÍ GDPR
   
9-VIKIČÁCI   36 volné místo              
10-Ct ToMi Chrudim
10-Ct ToMi Chrudim DS 37 Izák Miroslav  12.06.1963  
10-Ct ToMi Chrudim DT 38 Izák Tomáš 20.06.2007  
10-Ct ToMi Chrudim DS 39 Izák Kateřina 03.08.1983  
10-Ct ToMi Chrudim   40 volné místo              
11-Votice 1
11-Votice 1 DS 41 Spálenka Petr 30.08.1984  
11-Votice 1 DS 42 Ševčík Václav 31.03.1963  
11-Votice 1 DT 43 Dudi David 13.01.2009  
11-Votice 1 DT 44 Gorcsos Libor 04.12.2009  
12-Falkouni
12-Falkouni DS 45 Šich Jiří 04.05.1981  
12-Falkouni Ds 46 Šichová Zuzana 21.06.1985  
12-Falkouni DT 47 Šich Jaroslav 15.9.2009  
12-Falkouni DT 48 Šich Jiří 21.3.2011  
13-Pstroužci s.r.o.
13-Pstroužci s.r.o. DS 49 Fořtová Hana 16.6.1964  
13-Pstroužci s.r.o. DT 50 Šebek Jakub 04.02.2010  
13-Pstroužci s.r.o. DT 51 Čejka Jaroslav 09.09.2005  
13-Pstroužci s.r.o.   52 volné místo              
14-Kapříci s.r.o.
14-Kapříci s.r.o. DS 53 Křepčík Jakub 13.11.1983  
14-Kapříci s.r.o. DT 54 Svoboda Matěj 13.01.2006  
14-Kapříci s.r.o. DT 55 Křepčík David 18.10.2009  
14-Kapříci s.r.o   56 volné místo              
23092004

 

MOŽNOST NÁKUPU RYBÁŘSKÝCH POTŘEB OD PETRA SPÁLENKY

komplet-zbytek-zboží-v-NC.xlsx (33842)