Říjen 2020

ZÁVODY SE Z DŮVODU VLÁDNÍCH OPATŘENÍ PŘEKLÁDAJÍ NA JINÝ TERMÍN
--- O NOVÉM TERMÍNU BUDEME VČASNĚ INFORMOVAT ----
 

 

Generální sponzor akce

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

.

Dětské rybářské závody - Chyť a Pusť s rybolovem přes noc 
Losování týmových míst od 17:00h
Zahájení v (pá) ........2020 v 18h a ukončení v (so) ...............2020 v 17h
Místo konání:  256 01 Soběhrdy
https://goo.gl/maps/nZs3u63PHgE2  
(GPS: 49.810834, 14.725115    /   49°48'38.4"N 14°43'30.6"E).

 

 

PRO ÚČASTNÍKY JE PŘIPRAVEN 

VÝBORNÝ GULÁŠ V LITINĚ -  TEPLÝ ČAJ PO CELOU DOBU AKCE

Image result for čAJ NA AKCI

 

Foto video k předešlé akci 

 

Organizační tým
Luděk Ballon  
Jakubec Viliam

Kontakt na pořadatele: 777 70 80 34 / ballon.balkap@gmail.com

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

ZÁPIS JEDNOTLIVCŮ DO SOUPISKY TÝMU 

TI CO JEŠTĚ NEJSOU REGISTROVÁNII PRO GDPR, PROSÍME O VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

GDPR-ÚRAZOVÉ POJ-ČLENSTVÍ

SEZNAM JIŽ REGISTROVANÝCH

pro Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"

https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

 

SOUPISKA ÚČSTNÍKŮ (aktualizováno 09.10.2020)

sraz ......2020 v 17h / zahájení ........2020 v 18h / ukončení závodů ........2020 v 17h (vyhlášení do 17:30h)

(s ohledem na vládní opatření lze soupisku účastníků nastavit max na 20 účastníků) 

 

TÝM KT ÚČASTNÍK DAT NAR
BLACK KILLERS      
BLACK KILLERS DS Ballon Luděk 11.06.1966
BLACK KILLERS DT Ballon Ondřej 24.10.2007
CARP      
CARP DT Ballon Tomáš 30.01.2005
CARP DT Jakubec Jakub 28.05.2006
PETROUPIMÁCI      
Petroupimáci DS Jakubec Viliam 21.04.1976
Petroupimáci DT Matoušková Elena 28.01.2003
Votičtí jeseteři      
Votičtí jeseteři DS Koucký Bohuslav 10.09.1972
Votičtí jeseteři DT Koucký David 16.10.2008
Votičtí sumci      
Votičtí sumci DS Votruba Jiří 12.09.1982
Votičtí sumci DT Votruba Šimon 21.03.2008
Rabiňaci chyť a pusť      
Rabiňáci chyť a pusť DS Rabiňák Oldřich 25.04.1976
Rabiňáci chyť a pusť DT Rabiňáková Anežka 23.08.2006
KAMENNÝ PŘÍVOZ 1      
KAMENNÝ PŘÍVOZ 1 DS Bernard Michal 13.09.1975
KAMENNÝ PŘÍVOZ 1 DT Bernard Josef 23.05.2003
KAMENNÝ PŘÍVOZ 2      
KAMENNÝ PŘÍVOZ 2 DS Hrubý Martin 13.02.1972
KAMENNÝ PŘÍVOZ 2 DT Hrubý Maxmilian 18.01.2008
Hourováci      
Hourováci Ds Lejček Roman 24.03.1970
Hourováci DT Lejček Jakub 06.09.2006
FLOUTCI      
FLOUTCI DT Rezek Jakub 15.06.2005
FLOUTCI DT Jindrák Petr 23.09.2004

 

Spaní

Prvních 5 zájemců přihlášených týmů si mohou objednat chatku pro 4 osoby. Pro další týmy je vymezen prostor pro postavení vlastních stanů (max 2 na tým)
Kantýna v provozu od 17h do 24h  a dále od 9h do 18h 

Pro účastníky 

     - po celou dobu závodu volně k dispozici teplý čač u stanu promotéra

     - kotlíkový guláš do vyčerpání zhotoveného

.
K dispozici:
 - sociální zařízení pro pány a dámy samostatně
 - elektro 220V
 - ohniště
.

Týmy mohou tvořit:

 1x děcko - 1x dospělý doprovod 

 2x děcko

Každý z členů týmu může chytat max na 1 prut 
 

Každý tým má vymezený sektotor dle počtu členů týmu a rozestupy mezi sektory týmů budou 3m (s přihlédnutím na okolní vlivy.)
Zakrmovat povoleno pouze krmítkem na průběžné montáži na vlasci (volné zakrmování není povoleno)
Bóje pro označení lovného mmíst povoleny pouze sklopné s nočním seznorem
Echolot nahazovací povolen

RC LODIČKA pro závoz nástrahy je povolena (zakrmení lodičkou není povoleno) 
Háčky povoleny pouze s protihrotem
.
Povolené nástrahy (tkz. učíme děti k návratu k přírodě a retro nástrahám) 
Pro rybolov - žížala, mastné červy, kolínka, hrách, rohlík, chleba, brambor, kukuřice (po domácku vyrobené rohlíkové boilie bez dipu)
.
Způsob rybolovu
- Na plavanou (nesmí přeplavávat do sektoru sousedních týmů
- Na položenou
. Tymy mohou nahazovat pouze do 1/2 nádrže z důvodu zamezení přehazování protějších týmů  
.
Povinná výbava pro šetrné zacházení s rybou :
- podběrák
- vezírek (sak) 
- vyprošťovač háčku
. metr
.
Uznání úlovku.
Při chycení úlovku přivolá člen týmu mobilním telefonem rozhodčího a ten rybu zapíše a následně bude vypuštěna zpět. Po dobu do příchodu rozhodčího bude ryba umístěna ve vezírku (v saku) ve vodě. 

Měření ryby: metr musí být položen na rovné podložce - neměří se metrem přes rybu - ryba při měření musí být na podložce

  


Hodnotící kritéria

Týmy (započítávají se úlovky i dospělých)

 Součet cm nachytaných ryb

  - při shodě první největší ryba 

  - při shodě druhá největší ryba 

  - při shodě počet všech nachytaných ryb

 

Jednotlivci (pouze rybář do 17ti let)

do soutěže jednotlivců se nezapočítávají nachytané ryby v týmové soutěži. Pro vyhodnocení jednotlivců budou připraveny individuální soutěže v rybolocné technice (vláčení z lodě, plavaná a čeřen ze břehu). Pro každou rybolovnou techniku bude mít účastník v sobotu max 2h lovu pod dozorem pořadatele. Lovné sektory budou určeny krátce před zahájením lovu. 

Součet cm nachytaných ryb

  - při shodě první největší ryba 

  - při shodě druhá největší ryba 

  - při shodě počet všech nachytaných ryb

Pokud by nikdo z jednotlivců nezaznamenal úlovek, proběhne doplňková dovednostní soutěž. Druh soutěže bude určen v den konání.

.

Vyhodnocení týmy

1 - 3 místo - Trofej s rybářským motivem a věcná cena

4 místo a dále drobná věcná cena 

 

Vyhodnocení jednotlivci 
soutěží pouze účastník v dětské kategorii do 17ti let 

1 místo - Trofej s rybářským motivem a věcná cena