Září 2020

25.09.2020  -  27.09.2020 - NA ŘECE

DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA ŘECE - SLAPY - ČASTOBOŘ

Připojte se ke skupině na Facebooku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

----------------

VÝSLEDKY - TÝMY - JEDNOTLIVCI - VIDEO PŘEDEŠLÉ AKCE

 

   
   

 

PRO ÚČASTNÍKY JE PŘIPRAVEN 

VÝBORNÝ GULÁŠ V LITINĚ -  TEPLÝ ČAJ PO CELOU DOBU AKCE

Image result for čAJ NA AKCI

 

 

UŽITEČNÉ INFO K VÝKLADU RYBÁŘSKHO ŘÁDU

Za spánek v bivaku zadržená povolenka?

ZÁPIS JEDNOTLIVCŮ DO SOUPISKY TÝMU 

TI CO JEŠTĚ NEJSOU REGISTROVÁNII, PROSÍME O VYPLNĚNÍ 

GDPR-ÚRAZOVÉ POJ-ČLENSTVÍ

SEZNAM JIŽ REGISTROVANÝCH

děti (Lokace: Častoboř  Hluboká 40, 264 01 Nalžovice, 49.734357, 14.361090    Revír: 401022)
Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

------------------

Sraz 25.09.2020 v 17h 
zahájení rybolovu v 18h
ukončení 27.09.20 v 11h + vyhlášení
 - místa se nelosují (místo si každý tým vybírá dle volného prostoru po obou stranách řeky a doporučujeme příjezd i den či dva dříve) 
- pro týmy, co budou mít zájem o lovné místo na protějším břehu Vltavy, bude připraven nafukovací člun X-Morph HyperBoat HB390 model 2020 (rozměry: 390 x 170 / nosnost 689kg pro 6.osob (s hliníkovou podlahou) s elektromotorem - přesun a obsluhu motoru zajistí pořadatel.
 
k dispozic: sociální zařízení a sprcha s teplou vodou
ubytování možno v chatkách nebo ve stanu či v bivaku nebo jiném obdobném přístřešku, v prostoru louky, v blízkosti u pořadatele (určená pronajatá plocha pro účastníky akce, bude upřesněna při zápisu týmu)
přístup k přípojce 220V
strava: od soboty pro účastníky bude připraven  
kotlíkový buřt guláš (v litině) 22l (pro každého 3 porce - dále do úplného vyčerpání zhotoveného) 
- dále teplý čaj po celou dobu trvání akce
- ostaní stravu si zajišťuje každý tým na vlastní náklady a z vlastních zdrojů.
 
Tým mohou tvořit (max do 2 členů tým)
1x děcko - 1x dospělý (doprovod-vedoucí kmenového týmu)
- při více dětech je možno postavit další tým jedno nebo dvou členný tým a doprovod zajistí vedoucí kmenového týmu
 
- dále dle dohody na místě nebo se neváhejte telefonicky dotázat v předstihu kontakt 777 70 80 34. 
 
 

rybolov dle rybářského řádu pro danou lokaci vč. ponechání ryb.

každý rybář je povinen mít rybářský lístek a povolenku pro rybolov v daném revíru

lovná místa nevytyčena - každý si při příchodu vybere volné lovné místo dle vlastního uvážení bez limitu (může i protější břeh) vzdálenost mezi týmy minimálně 8m s přihlédnutím na okolní přírodní omezení (kratší vzdálenost pouze po dohodě s týmem, co přilehlé místo již obsadil.  
lovná místa lze po dohodě měnit i v průběhu závodu pouze za podmínek, že neomezí ostatní rybáře

Počet prutů na jednotlivce dle rybářského řádu 

Návnada dle rybářského řádu 

Montáže dle rybářského řádu

Doba rybolovu dle rybářského řádu

Kontroly úlovků budou probíhat v rozmezí 4h - do té doby je povinen každý tým (rybář) úlovek uchovat dle rybářského řádu ve vezírku a jim podobným sakům (pro zápis je možno zaslat foto úlovku s položeným metrem na úlovku a viditelnou mírou (tj.od 0 do měřené délky ryby, a po té je možno rybu vypustit)  

 

Měření ryby: metr musí být položen na rovné podložce - neměří se metrem přes rybu - ryba při měření musí být na podložce

  

 

Lovná místa v době tmy je nutný každý tým mít označena bílým světlem

Označení lovných míst na vodě bójí dle rybářského řádu

ostatní bude dohodnuto na místě před zahájením závodů

Signalizátory záběru povoleny

Zakrmování a způsob povoleno dle rybářského řádu

Do tabulky se započítává každá ryba od 20cm

 

ŘADÍCÍ KRITÉRIA

Týmy (započítávají se úlovky i doprovodu)

 Součet cm nachytaných ryb

  - při shodě první největší ryba 

  - při shodě druhá největší ryba 

  - při shodě počet všech nachytaných ryb

 

Jednotlivci (pouze rybář do 17ti let)

Jednotlivci budou rozděleni do 3 ročníkových skupin

1sk - 2003 - 2006

2sk - 2007 - 2010

3sk - 2011 a ml.

( každý rok bude věková skupina nově nastavována - v roce 2021 bude dětská kategorie posunuta do 18ti let)

do soutěže jednotlivců se nezapočítávají nachytané ryby v týmové soutěži. Pro vyhodnocení jednotlivců budou připraveny individuální soutěže v rybolovné technice (vláčení z lodě, plavaná a čeřen ze břehu). Pro každou rybolovnou techniku bude mít účastník v sobotu max 2h lovu pod dozorem pořadatele. Lovné sektory budou určeny krátce před zahájením lovu. 

Součet cm nachytaných ryb

  - při shodě první největší ryba 

  - při shodě druhá největší ryba 

  - při shodě počet všech nachytaných ryb

Pokud by nikdo z jednotlivců nezaznamenal úlovek, proběhne doplňková dovednostní soutěž. Druh soutěže bude určen v den konání.

 

 

VYHODNOCENÍ

TÝMY - 1 - 2 - 3  - každý z týmu trofej s rybářským motivem

+ 1-až poslední tým - drobná věcná cena

 

Jednotlivci - 1místo trofej s rybářským motivem

+ drobná věcná cena 

 

Organizační tým
Luděk Ballon  
Jakubec Viliam

Kontakt na pořadatele: 777 70 80 34 / ballon.balkap@gmail.com

Připojte se ke skupině na Faceboku "DĚTSKÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ BALKAP CUP"
https://www.facebook.com/groups/1988596837848035/

 

BALKAP CUP 

RYBÁŘSKÝ ŽEBŘÍČEK O PUTOVNÍ POHÁR TÝMŮ

(od této akce zavádíme rybářský žebříček)

 

(aktualizace přihlášených týmů 06.09.2020)

 

  TÝM Kat Příjmení-Jméno Dat nar
1- BALKAP BLACK KILLERS      
  BALKAP Black killers  DS Ballon Luděk 11.06.1966
  BALKAP Black killers DT Nečada Adam 08.06.2004
2- BALKAP BORCÍ      
  BALKAP Borcí DT Ballon Ondřej 24.10.2007
  BALKAP Borcí DT Píša Marek 21.09.2007
3- PETROUPIMÁCI      
  Petroupimáci DS Jakubec Viliam 21.04.1976
  Petroupimáci DT Jakubec Jakub 28.05.2006
4- BALKAP FLOUTCI      
  BALKAP Floutci DT Ballon Tomáš 30.01.2005
  BALKAP Floutci DT Jindrák Petr 23.09.2004
5- BALKAP CARP      
  BALKAP Carp DT Rezek Jakub 15.06.2005
  BALKAP Carp DT Píša Ondřej 08.02.2005
6- Hourováci      
  Hourováci DS Lejček Roman 24.03.1970
  Hourováci DT Lejček Jakub 06.09.2006
7- Domča HC CHrudim      
  Domča HC CHrudim DS Šubrt Vlastimil 21.09.1970
  Domča HC CHrudim DT Šubrt Dominik 06.09.2011
8- Votičtí jeseteři      
  Votičtí jeseteři DS Koucký Bohuslav 10.09.1972
  Votičtí jeseteři DT Koucký David 16.10.2008
9- Votičtí sumci      
  Votičtí sumci DS Votruba Jiří 12.09.1982
  Votičtí sumci DT Votruba Šimon 21.03.2008
10- Votice 1      
  Votice 1 DS Ševčík Václav 31.03.1963
  Votice 1 DT Gorcsos Libor 04.12.2009
11- MIKBAITS junior      
  MIKBAITS junior DT Kettner Štěpán   
  MIKBAITS junior DT    
12- MIKBAITS senior (doprovod)    
  MIKBAITS senior DS    
  MIKBAITS senior