SRPEN 2020

MOZOLOV

PRÁZDNINOVÝ SPORTOVNÍ KEMP (tábor) BALKAP - MOZOLOV 
(Věk dětí: 5 - 17 let (mladší či starší lze dohodnout ) 
 

DĚTSKÝ SPORTOVNÍ KEMP (TÁBOR)

sportovní tábor všestrannosti
Již 6.tý ročník dětského sportovního tábora pro kluky a holky od 5ti do 17ti let  (mladší či starší lze dohodnout ) 
s celodenním sportovním programem.
 
PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE NA KEMP (TÁBOR)
.
KAŽDÝ DEN
vyhlášení soutěží s věcnou cenou
 bazén 
a mnohé další .
.
Vhodné i pro děti, které s tábory začínají
Místo konání sportovního kempu (tábora): Nadějkov - Mozolov 6, 399 01 Milevsko - GPS Parkhotel Mozolov 
49°30´24.17´´N  14°27´11.37´´E
 
PŘÍJEM DĚTÍ:
st.19.08.2020 (v rozmezí 10-11h)
 
 
PŘEDÁNÍ DĚTÍ NA KONC KEMPU
ne.23.08.2020 (v rozmezí 10-11h)
 
Námi zřizované kempy využívají i sportovní oddíly náhradou za svá soustředění pro děti. 
 

 

Dále prosíme o doložení

1.) Přihláška dítěte doc /  pdf (lze zaslat naskenováno v předstihu) 

2.) Kartičku zdravotní pojišťovny (lze zaslat naskenováno v předstihu)  

3.) Souhlas s ošetřením dítěte pdf (lze zaslat naskenováno v předstihu) 
     případné ošetření dítěte je námi zajištěno:  
     Lékařská pohotovost Kpt. Jaroše 2000/10, 390 03 Tábor 
    (GPS: 49.417432, 14.652622)
4.) Zdravotní způsobilost dítěte pdf (lze zaslat naskenováno v předstihu) 
5.) Potvrzení o bezinfekčnosti  pdf(v den předání dítěte do kempu) 

Stravování a pitný režim  -  3x denně jídlo + 2x svačina 

Každý den bazén

DENNÍ REŽIM

SPORTY A SOUTĚŽE - TECHNIKY A PRAVIDLA SOUTĚŽÍ

VYBAVENÍ DÍTĚTE NA KEMP 

 

O MÍSTU KONÁNÍ KEMPU:  https://www.mozolov.hotel-cz.com/

      

CENA: 3.500,-Kč  / dítě

uhradte na bankovní účet SK BALKAP z.s.

ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÍ BANKA AS

RADLICKÁ 333 / 150

150 57 PRAHA 5

Česká pošta - 267 150 665 / 0300

IBAN : CZ18 0300 0000 0002 6715 0665

BIC (SWIFT): CEKOCZPP

 

KONTAKT:

GSM: +420 777 70 80 34

E-MAIL: ballon.balkap@gmail.com

 

PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY DĚTÍ NA KEMP

 

REALIZAČNÍ TÝM VEDOUCÍCH KEMPU:

1.Ballon Luděk - vedoucí 

2.Ballon Radek - zástupce vedoucího
3.Tichý Martin - průprava fotbalových dovedností (Fotbalová licence B)
4.Okrouhlická Nikola - příprava sportovních her 
5.Mládek Karel - příprava sportovních her

 

 Dokument - Zdravotní způsobilost vedoucích ke stažení 

(aktualizace přihlášených dědí 03.08.2020)

PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY DĚTÍ NA KEMP

OBSAZENOST 47 ze 48  

21 děvčat /  26 chlapců

- VOLNÉ JIŽ POSLEDNÍ 1 MÍSTO PRO DÍVKU NEBO CHLAPCE -

 

PU- přihláška účastníka / KP- kartička pojištěnce / ZZ - zdravotní způsobilost / SO - souhlas s ošetřením dítěte
BI - bezinfekčnost / PJ - pojištění /  G - GDPR / Č - členství / DP -  dokument podepsán / U - Uhrazen

 

SOUPISKA ÚČASTNÍKŮ
ROZŘAZENÍ CHLAPCŮ A DĚVČAT V ROČNÍCÍCH PRO VYHODNOCENÍ JEDNOTLIVCŮ
Šrajn Filip 2004
Benešová Tereza 2004
Huňková Michaela 2004
Vosáhlová Natálie 2004
Ballon Tomáš 2005
Tábořík Michal 2005
   
Jiroušková Eliška 2005
Sedlmajerová Lucie 2005
Sechterová Nela 2005
Doubek Michal 2006
Klíma Filip 2006
Rišian Václav  2006
Sedlák Martin 2006
   
Borková Alexandra 2006
Klikorková Nikola 2006
Suchopárová Tereza 2006
Veverková Zuzana 2006
Ballon Ondřej 2007
Kubec Jakub 2007
   
Klanicová Vilma 2007
Koldová Gabriela 2007
Ružičová Natálie 2007
Steinová Viktoria 2007
Špátová Tereza 2007
Paškrtová Henrieta  2007
Vylít Filip 2008
Chochole Lukáš 2008
Jíra Jan 2008
   
Moraová Dominika 2008
Rennerová Amálie 2008
Kubec Štěpán 2009
Jirec František 2009
Klíma Daniel 2009
Plachý Vojta 2009
Šrajn Dominik 2009
Tábořík Matyáš  2009
   
Holubová Magdaléna 2009
Nigrinová Alice 2009
Špátová Kateřina 2009
Kříž David 2010
Doležal Patrik 2010
Vlach Matěj 2010
   
Šubrt Dominik 2011
Vylít Kryštof 2011
Smetana Matouš 2011
Plachý Šimon 2012
Doležalová Linda 2012

 

 

SOUPISKA TÝMŮ - STŘEDA
T1  - středa

  1 - CH (C) Šrajn Filip 4 2004

16 - D          Suchopárová Tereza 7 2006

24 - D          Špátová Tereza 8 2007

31 - CH       Kubec Štěpán 9 2009 (2x série)

47 - D          Doležalová Linda 13 2012

 
T2  - středa

  2 - D (C) Benešová Tereza 5 2004

15 - D       Klikorková Nikola 7 2006

23 - D       Steinová Viktoria 8 2007

32 - CH    Jirec František 9 2009

35 - CH    Šrajn Dominik 9 2009

46 - CH    Plachý Šimon 12 2012

 
T3  - středa

  3 - D (C) Huňková Michaela 5 2004

14 - D       Borková Alexandra 7 2006

22 - D       Ružičová Natálie 8 2007

28 - CH    Jíra Jan 8 2008

40 - CH    Kříž David 10 2010 (2x série)

 

 T4  - středa
  4 - D (C) Vosáhlová Natálie 5 2004

13 - CH     Sedlák Martin 6 2006

21 - D       Koldová Gabriela 8 2007

27 - CH    Chochole Lukáš 8 2008

37 - D       Holubová Magdaléna 10 2009

43 - CH    Šubrt Dominik 11 2011

 

T5  - středa

  5 CH (C) Ballon Tomáš 5 2005

12 CH       Rišian Václav 6 2006

20 D          Klanicová Vilma 8 2007

29 D          Moraová Dominika 9 2008

38 D          Nigrinová Alice 10 2009

41 CH       Doležal Patrik 10 2010

 

T6  - středa

  9 - D (C) Sechterová Nela 6 2005

11 - CH     Klíma Filip 6 2006

17 - D       Veverková Zuzana 7 2006

30 - D       Rennerová Amálie 9 2008

42 - CH    Vlach Matěj 10 2010 (2x série)

 
T7  - středa

  7 - D (C) Jiroušková Eliška 6 2005

10 - CH     Doubek Michal 6 2006

18 - CH     Ballon Ondřej 7 2007

25 - D        Paškrtová Henrieta 8 2007

34 - CH     Plachý Vojta 9 2009

44 - CH     Vylít Kryštof 11 2011

 

T8  - středa

  8 - D (C) Sedlmajerová Lucie 6 2005

19 - CH    Kubec Jakub 7 2007

26 - CH    Vylít Filip 8 2008

33 - CH    Klíma Daniel 9 2009

39 - D      Špátová Kateřina 10 2009

45 - CH   Smetana Matouš 11 2011

 

SEZNAM SOUTĚŽÍ - STŘEDA
Prní den, pokud nám počasí dovolí
- hod tenisákem na vzdálenost
- sprint 50m
- opičí dráhu (člunkový běh) 50m
- nožičky - kolínka- ramínko-hlavičky (postupně a pak v sérii)
- kop na přesnost na síťový trenažer s 5ti dírami
- běh na venkovních schodech
- fotbal
- florbal
- pingpong
- přetahovaná lanem
- dřepy - kliky - (interval do minuty)
- kotoul v před / vzad (hodnoceni budou pouze ti, co udělají kotoul čistě)
- stojka / hvězda (hodnoceni budou pouze ti, co udělají stojku s časovým intervalem a hvězdu čistě)
- přítahy na hrazdě (počet přítahů s bradou nad hrazdou)
- střelba z luku na terč
- plavecké soutěže (kraul, prsa, na znak) 
- FIFA 20 (bude k dispozici 2x xbox a 2x monitor) - vedoucí týmu vybere jednoho z týmu, co za družstvo pavouk odehraje (interval 1.utk je zpravidla 10min)

 

 

SOUPISKA TÝMŮ - STŘEDA
T1  - středa

  1 - CH (C) Šrajn Filip 4 2004

16 - D          Suchopárová Tereza 7 2006

24 - D          Špátová Tereza 8 2007

31 - CH       Kubec Štěpán 9 2009 (2x série)

47 - D          Doležalová Linda 13 2012

 
T2  - středa

  2 - D (C) Benešová Tereza 5 2004

15 - D       Klikorková Nikola 7 2006

23 - D       Steinová Viktoria 8 2007

32 - CH    Jirec František 9 2009

35 - CH    Šrajn Dominik 9 2009

46 - CH    Plachý Šimon 12 2012

 
T3  - středa

  3 - D (C) Huňková Michaela 5 2004

14 - D       Borková Alexandra 7 2006

22 - D       Ružičová Natálie 8 2007

28 - CH    Jíra Jan 8 2008

40 - CH    Kříž David 10 2010 (2x série)

 

 T4  - středa
  4 - D (C) Vosáhlová Natálie 5 2004

13 - CH     Sedlák Martin 6 2006

21 - D       Koldová Gabriela 8 2007

27 - CH    Chochole Lukáš 8 2008

37 - D       Holubová Magdaléna 10 2009

43 - CH    Šubrt Dominik 11 2011

 

T5  - středa

  5 CH (C) Ballon Tomáš 5 2005

12 CH       Rišian Václav 6 2006

20 D          Klanicová Vilma 8 2007

29 D          Moraová Dominika 9 2008

38 D          Nigrinová Alice 10 2009

 

41 CH       Doležal Patrik 10 2010

 

T6  - středa

  9 - D (C) Sechterová Nela 6 2005

11 - CH     Klíma Filip 6 2006

17 - D       Veverková Zuzana 7 2006

30 - D       Rennerová Amálie 9 2008

 

42 - CH    Vlach Matěj 10 2010 (2x série)

 
T7  - středa

  7 - D (C) Jiroušková Eliška 6 2005

10 - CH     Doubek Michal 6 2006

18 - CH     Ballon Ondřej 7 2007

25 - D        Paškrtová Henrieta 8 2007

34 - CH     Plachý Vojta 9 2009

44 - CH     Vylít Kryštof 11 2011

 

T8  - středa

  8 - D (C) Sedlmajerová Lucie 6 2005

19 - CH Kubec Jakub 7 2007

26 - CH Vylít Filip 8 2008

33 - CH Klíma Daniel 9 2009

39 - D Špátová Kateřina 10 2009

45 - CH Smetana Matouš 11 2011

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

O PŘEDCHOZÍCH ROČNÍCÍCH KEMPů BALKAP - MOZOLOV 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019

Více z r.2019: https://photos.app.goo.gl/imbNj18E4vre55EEA

Více z r.2018: https://www.balkapcup.eu/news/balkap-mozolov-2018-detsky-prazdninovy-tabor/

Více z r.2017: https://www.balkapcup.eu/news/sport-tabor-balkap-mozolov-2017/

Více z r.2016: https://www.balkapcup.eu/news/sportovni-tabor-balkap-mozolov-2016-2-rocnik/

Více z r.2015:  https://www.balkapcup.eu/news/prazdninovy-sportovni-kemp-tabor-mozolov-pro-r-2003-9-26-deti/

Vážení rodiče a sportovní přátelé.

Sportovní Klub a volnočasové centrum dětí SK BALKAP z.s. pořádá pro děti sportovní kemp (tábor) BALKAP - MOZOLOV, který se koná ve dnech 22 - 26.08.2018 v areálu Parkhotelu Mozolov. Kemp (tábor) je otevřený všem  dětem co baví fotbal a i soutěže v ostatních sportovních I vědomostních dovednostech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPORTOVNĚ DOVEDNOSTNÍ PRŮPRAVA

Kemp (tábor) BALKAP - MOZOLOV je rovněž vhodný i pro váš sportovní klub, jako náhrada za soustředění pro dětí (pokud vlastní nepořádáte) před podzimní sezónou. Děti zde pod odborným vedením fotbalových trenérů s licencí, pana Davida Ballona a pana Zdenka  Matějky (u obou s předešlou působností v klubu AC Sparta Praha), získají dostatečnou sportovní i dovednostní prřpravu vč. tématické průpravy, kterou budou moci plně využít ve svých mateřských  klubech.  

 

 

 

 

 

 

 

PŘÁTELSKÁ FOTBALOVÁ A FLORBALOVÁ UTKÁNÍ A VE VYBIJENÉ S OSTATNÍMI KLUBY

Díky souběhu soustředění ostatních fotbalových klubů, děti Kempu (táboru) BALKAP - MOZOLOV  mají možnost odehrát i přátelská fotbalová utkání a dále i utkání ve vybíjené s děvčaty z klubu sportovního aerobiku.

 

SPORTOVNÍ - DOVEDNOSTNÍ A VĚDOMOSTNÍ  SOUTĚŽE 

Děti v průběhu Kempu soutěži v různých sportovních, dovednostních a vědomostních disciplínách ve formátu tří družstev se skladbou zastoupení v jednotlivých družstvech ve všech věkových ročnících od nejmladšího až po nejstaršího, každý s každýmv

vytrvalostní - opičí dráha

-  sportovní:  - fotbal  - nohejbal - florbal - badminton -  vybijená - hod tenisákem na vzdálenost i na přesnost a mnohé další  

 

 

 

 

 

 

 

poznávací - hledání motivů v přírodě

 

NA ZÁVĚR DNE VYHODNOCENÍ TÝMŮ A JEDNOTLIVCŮ A BAZÉN 

 Každý den po večeři proběhne pro děti vyhodnocení týmů i jednotlivců. Vítězný tým a jednotlivec bude obdarován drobnou věcnou cenou. Rovněž po vyhodnocení na úplný závěr dne mají děti k dispozici bazén. 

 

 

 

 

 

 

UKONČENÍ SPORTOVNÍHO KEMPU

Poslední podvečer kempu  (tábora) BALKAP - MOZOLOV  bude pro dětI uspořádáno karaoke u ohně s opékáním buřtů, kde děti sdělili, co se jim na kempu líbilo, nelíbilo, co jim chybělo a jaká byla pro ně nejtěžší sportovní disciplína a naopak, která je bavila nejvíce a mnohé jiné. Po setmění se děti vydají na bojovku, která prověřila jejich odvahu a orientaci.  

 

 

 

 

 

 

 

NA ÚPLNÝ ZÁVĚR VYHODNOCENÍ DĚTÍ ZA JEJICH VÝSLEDKY NA KEMPU

Na závěr Kempu (tábora) BALKAP CUP - MOZOLOV  proběhne předání drobných věcných cen, medaili, diplomů apod. a dále vyhodnocení jednotlivců a to: nejlepší jednotlivec kempu, nejmladší děvče, nejmladší chlapec, největší klikař kempu (účastník co získal nejvíce vítězství v různých poskládaných týmech). dále proběhne vyhodnocení nejlépe uklizených pokojů po dobu kempu.A na základě velice úspěšného zavedení sportovní disciplýny za nekázeň v klicích a dřepech, jsme se rozhodli vyhodnotit i nejvíce dosažený výkon součtem počtu kliků a dřepů.