Jak turnaje podpořit

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O MOŽNÉ PODPOŘE TURNAJŮ
 

DĚKUJE VŠEM, CO NÁS PODPORUJÍ. 

Díky nim se můžeme věnovat sportu dětí s plným nasazením.

 
 
DARY DĚTEM 
 • DARY PENĚŽNÍ
 • DARY SLADKOSTÍ
 • DARY POHÁRŮ
 • DARY MEDAILÍ
 • DARY PROPAGAČNÍCH PŘEDMĚTŮ A VÝROBKŮ VAŠÍ SPOLEČNOSTI
 • DARY HRAČEK
 • DARY SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ 
 • DARY VSTUPENEK NA LIGOVÁ UTKÁNÍ, DO AQVAPARKŮ, ZOOLOGICKÝCH ZAHRAD, KIN  apod,
 • DARY SPORTOVNÍCH KEMPŮ A TÁBORŮ 
 • DARY ŠKOLNÍCH POTŘEB
A POD.
 

DARY POŘADATELSKÉ ORGANIZACI

 • DARY PENĚŽNÍ
 • DARY TURNAJOVÉHO VYBAVENÍ
 • DAR ZAJIŠTĚNÍ AKREDITOVANÝCH ROZHODČÍCH
 • DAR POSKYTNUTÍ TRAVNATÝCH HŘIŠŤ, HAL A ZÁZEMÍ PRO 12 - 24TÝMŮ
 • DAR ZAJIŠTĚNÍ MEDIALIZACE
A POD.

 

 

ZAFINANCUJTE SPONZORSKÝ DAR Z NAŠÍ NABÍDKY

 

KATALOG VHODNÝCH DARŮ

 
 • POHÁRY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • MEDAILE A STUHY
 
 
 
 
 
 
 
 
 • PLAKETY A TROFEJE 

 

 

 

 

 

 

 
 • DĚTSKÉ HRAČKY

HLAVOLAMI

Různé hlavolamy - namíchané varianty a tip.
S možností potisku: Tampontisk
Rozměr: 4 x 4 x 4 cm

 

 

DŘEVĚNNÉ STAVEBNICE 

Stavebnice umožňuje z několika základních konstrukčních prvků (trámec, tyčka, kolečko, kladka a kolíček) vytvořit širokou škálu herních objektů, vozíků, koloběžek, polomaket automobilů a mechanismů. Rozměry sestavovaného objektu lze přizpůsobit velikosti dítěte. Stavebnice je velmi vhodná i pro kolektiv dětí. Výrobce doporučuje při stavbě spolupráci rodičů nebo pedagoga s dětmi. 57 dílků, vhodná pro děti od 4 let. Z této varianty postavíte např.: vozík 1 a 2, tříkolka, jeřáb 1a 2, rikša, auto a další dle vlastní fantazie. StavebnicI lze mezi sebou libovolně propojovat a vzájemně doplňovat. Liší se od sebe jen množstvím, délkou a velikosti jednotlivých dílů. Základní rozměry a spojovací systém stavebnic je neměnný. Stavebnice je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, proto výrobce nedoporučuje stavebnici skladovat ve vlhkém prostředí. Stavebnice je ekologicky čistá. Lak použitý na povrchovou úpravu je zdravotně nezávadný. Výrobek splňuje všechny normy evropské atestace pro hračku. Stavebnice je vybavena jednoduchým nářadím - dřevěným kladívkem, vytloukací tyčkou, podrobným návodem, řadou inspiračních předloh a plánků. 

 

 

DŘEVNÉ DĚTSKÉ ZBRANĚ

Ručně vyřezávaná dřevěná napodobenina kuše z olše nebo buku.

Šípy mají měkké a bezpečné gumové koncovky. 

Vhodné pro děti od 5let za dozoru rodičů

Střelba z ní je jednoduchá a přesná a lze i v místnosti

 

Luk vhodný i pro střelbu v místnosti. Je vyroben z olše nebo buku. Délka luku 50 cm.

Šípy mají měkké a bezpečné gumové koncovky. 

Možno střílet klasicky nebo dírou v rukojeti.

Pro všechny, kdo si nejsou jisti, která hračka je vhodnější a neumějí střílet, doporučuji  Střelba z ní je jednoduchá a přesná.

 

 

 

 • ŠKOLNÍ POTŘEBY
 
SADY NA KRESLENÍ A MALOVÁNÍ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Sada na malování a kreslení v dřevěné krabici (67 kusů kreslících prvků)
*vodovky, voskovky, fixy, pastelky *pravítko, lepidlo, ořezávátko, guma na gumování, štětec.
S možností potisku: TampontiskGravírování laserem
Rozměr předmětu: 31 x 21 cm
Barva předmětu: dřevěná
 
 
 
ŠKOLNÍ AKTOVKY A BATOHY
 
Aktovky Belmil jsou produktem srbské rodinné firmy BKG, která je na trhu od roku 1965. Firma s dlouholetou tradicí přináší do sortimentu školních potřeb kvalitu za rozumnou cenu. 


    Aktovky Belmil připomínají svým konceptem a velikostí aktovky německé firmy Hama. Kapacitně naprosto vyhovují potřebám prvního stupně, nebudete tedy muset řešit problém s umístěním školních pomůcek, jako se může stát u značky Herlitz. Aktovka má prostornou hlavní komoru na jejíž zadní straně je slabá, ale pevná přepážka z lehké podšívkoviny a menší zazipovaná kapsa. Na hlavní komoru vpředu přiléhá další kapsa, která se lehce rozevře páskem na suchý zip na další dva prostory např. na svačinový box, penál nebo přezůvky. Do hlavní komory bez problému umístíte veškeré učivo, ve většině případů zbyde místo i na věci do družiny. Na vnitřní straně klopny je našito průhledné okénko na rozvrh. Do boční kapsy se vejde láhev na pití typu Zdravá láhev. Samozřejmostí jsou vhodně umístěné reflexní prvky. Aktovka je z nepromokavého materiálu, není nutné dokupovat pláštěnku. 
    Bohatě polstrovaná, ale prodyšná záda zajistí komfortní nošení. V zádové části jsou vyprofilované větrací drážky, které umožňují maximální proudění vzduchu. Kovový a dobře ovladatelný aktovkový zámeček pak usnadní manipulaci i méně šikovným prvňáčkům. 
    Spodní část aktovky je chráněna látkoupotaženým plastovým dnem, aktovka tak přežije bez úhony i položení na mokrý povrch. Pevné dno také zajišťuje stabilitu aktovky, malý prvňák se nemusí bát, že se mu aktovka převrátí a bude se mu s ní dobře manipulovat. Na vrchu klopny je velké, dobře uchopitelné látkové ucho, na zadní straně ještě menší s pogumovaným úchytem a důležité poutko na zavěšení aktovky na školní lavici.

    Potěší i líbivé motivy přizpůsobené vkusu budoucích školáků, nechybí plastické 3D prvky z gumy nebo výšivky.

    Vyrobeno dle nejpřísnějších evropských norem. Aktovky se vyrábějí jako jedny z mála v Evropě

 
Parametry: Hmotnost: 1.1kg / Rozměr: 38 x 32 x 21
 
 
 
ŠKOLNÍ PENÁLY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • SPORTOVNÍ VYBAVENÍ POŘADATELSKOU ORGANIZACI
 
BEZPEČNÉ BRANKY

  Nová skládací fotbalová branka pro malou kopanou a futsal. Revoluční konstrukce a dostupná cena branky umožní plnohodnotný fotbalový trénink všech věkových skupin bez kompromisních řešení.

Základní konstrukce je vyrobena z kovových profilů, které se spojují pomocí západkového systému. Pro maximální bezpečnost a snadnou manipulaci tvoří hlavní rám branky (břevno a postranní tyče) pouze bílá lakovaná textilie připevněná k síti. Připevnění sítě na napruženou ocelovou konstrukci vytvoří branku, která je bezpečná a zároveň díky své pružnosti odolává i prudkým střelám.

Součástí dodávky je taška pro přenášení, síť a kotvící prvky ve tvaru "U". K brance je možné dokoupit zátěžové pytle na písek pro zajištění branky na površích, které neumožňují použití "U" kotev.

Hlavní výhody branky:

- nízká váha a snadná přenositelnost
- absolutní bezpečnost
- cenová dostupnost
- možnost dokoupení všech náhradních dílů

 

Vlastnosti:
Rozměry: 3x2 m
Váha: 6,7 kg
Montážní čas: cca 2 minuty
Věk hráčů: neomezen

 

 

VAK NA MÍČE S 10TI MÍČI VELIKOSTI Č3.

velmi kvalití míč pro nejmenší fotbalisty, splňuje parametry, spec. vrstva pro příjemný pocit při odkopu, míč kopaná. POZOR míč hustit jehlou jež má jeden hlavní otvor ve spodu a druhý - malý, do boku. Jinak dojde k poškození ventilku. Na trhu se objevila i jehla, jež má dva otvory do boku - tato Vám zničí ventilek!!! Do 9let s vyjimkou do 11let - vhodnost míče. Nikdy nepoužívejte jehlu jež má otvor pouze do boku

 

 

KUŽELE NA ZVÝRAZNĚNÍ ROHŮ A PRO DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE

KUŽELE PRO ZVÝŠENÍ ORIENTACE VZDÁLENOSTI BRANKOVIŠŤĚ A POKUTOVĚHO KOPU

 

 

 

 

TYČE NA ROHOVÉ PRAPORKY A DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE

 

 

 

 

TERČÍKY A METY NA OHRANIČENÍ HŘIŠŤ A PRO DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE

Terčíky - mety - 5 barev - 50 ks v sadě 

 

 

 

 

 STAN (doplnění technického zázemí a šaten) 

Párty stan 3x6m Classic zelený 4 stěny
Stan s nůžkovou samonosnou konstrukcí z oceli, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu.
Pevná a 100% nepromokavá střešní plachta.
Párty stany řady Classic se vyznačují zesílenou ocelovou konstrukcí a jsou určeny pro zákazníky, kteří hledají kvalitní stan pro časté použítí za rozumnou cenu.

 

Párty stan 3x4,5m Classic modrý 4 stěny Stan s nůžkovou samonosnou konstrukcí z oceli, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu. Pevná a 100% nepromokavá střešní plachta. Párty stany řady Classic se vyznačují zesílenou ocelovou konstrukcí a jsou určeny pro zákazníky, kteří hledají kvalitní stan pro časté použítí za rozumnou cenu.

 

 

 

 • SPORTOVNÍ VYBAVENÍ PRO POHYBOVÁ ROZVOJ DĚTÍ

 

Trainball   (sportovní trenažér)

Trenažér pro nácvik kopací techniky a postřehu hráče. Zvyšuje dynamiku nohou. Trenažér je určen pro malé hráče / opasek je pro obvod pasu do 70cm/. Trainball můžete snadno nainstalovat na jakýkoliv fotbalový míč. Míč se vloží do úvazku a zajistí suchými zipy.

Součástí trainballu je:

opasek s karabinkou

úvazek na míč s pružnou gumou / délka 2m/

batůžek - různé barvy

 

Létající talíř 

Frisbee VicFun Eva Disc je létající talíř pro letní radovánky. Je charakteristický výbornými letovými vlastnostmi a díky příjemnému EVA materiálu je zajištěna vynikající ovladatelnost. Ideální doplněk na pláž či na zahradu.

Průměr 24 cm. 

 

 

Badmintonové sety

Sada dvou základních badmintonových raket (jedna červená a jedna žlutá) a 2 kusů badmintonových míčků v praktickém pouzdře. Ideální set pro začínající hráče a nenáročné rekreační hraní badmintonu. Vhodný též jako dárek.

 •  
 •  

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Technologie: Titanium

Tvar hlavy: Konvenční

Velikost hlavy: 348cm

Konstrukce rám: Slitina hliníku

Konstrukce shaft:High tempered steel

Váha(nevypletená): 102

Vyvážení: 290mm

Tuhost rámu: Tuhý

Délka: 675mm

 

 

Přenosný set na nohejbal

Přenosný set  pomůže zlepšit dovednosti. Je možné nastavit v interiéru i venku.  Síť se snadno přepravuje.

 

 

 

 

Pingpong

S mini pingpong si můžete vychutnat svůj oblíbený sport kdekoliv. Stůl je skládací a velmi snadno se přenáší. Obsahuje 2 rakety a míčky. 

- v balení 2 rakety a míčky
- doporučené Spanish Table Tennis Association (RFETM)

rozměry: d66 x š35 x v12,5cm
- snadno se přenáší a skladuje

 

 

Skákací míč

DĚTSKÝ SKÁKACÍ MÍČ - 55 cm Dětský skákací míč LIFEFIT JUMPING BALL 55 cm je míč z řady profesionálních míčů pro dětskou zábavu a cvičení. Dětský skákací míč LIFEFIT 55 cm je opatřen dvěma madly a je vyroben z vysoce pevného a odolného PVC s nosností 100 kg. Protiskluzová ochrana povrchu a system ANTI-BURST (pomalé uvolňování vzduchu v případě přetlaku) zajištuje vysoký stupeň bezpečnosti a zdraví cvičence Série dětských skákacích míčů LIFEFIT je vyráběna ve velikostech 45 a 55 cm a několika barvách. Dětské skákací míče LIFEFIT jsou vhodné pro všestrannou dětskou zábavu a dokáže děti zabavit na dlouhou dobu. Pohyb při skákání posiluje svalstvo horní i dolní poloviny těla a působí tak prospěšně v době dětského růstu - dětský skákací míč - pruměr 55cm - maximalní nosnost 100kg - materiál vysoce odolné PVC - system ANTI-BURST (v případě přetlaku pozvolné uvolňování vzduchu) - určeno pro všestrannou dětskou zábavu - příznivé učinky na posilováni koordinace a také svalů horní i dolní poloviny těla

A POD