APALUCHA JEŘMANICE 2016 .....( 9 ročník )

01.07.2016 12:43

Týdenní sportovní a tématický tábor pro děti ve věku od 5.ti let má již neodmyslitelnou tradici. 

    Letošní ročník se konal od 02.07.2016 do 09.07.2016 na obvyklém místě v chaloupce obestřené travnatou plochoU obklopenou lesy a tak je možné pro děti vytvářet mnohé jak sportovní, tak tématiké hry a i dětam dávat maximální možnou volnost v době odpočinku. 

    Blížící se termín Apaluchy každoročně přináší od dětí časté dotazy, "kdy už se pojede?", za jak dlouho to bude?", jaká bude bojovka ?(hrdinství nechybí jen do chvíle než na bojovku příjde řada)", "kdo všechno jede?", "jaké máme připraveny soutěže?" a mnohé jiné. Je to každoročně v podstatě stejné, a to zajímavé, co akci předchází a staví ji u nást dospělých, do jedné z mnoho top událostí s dětmi.

    SOUTĚŽE SPORTOVNÍ - VĚDOMOSTNÍ - DOVEDNOSTNÍ - BOBOVÁ DRÁHA - ZOO LIBEREC - AQVAPARK LIBEREC - IQ PARK LIBEREC  - JEŠŤĚD - BOBŘÍK ODVAHY - TÁBORÁK S OPÉKÁNÍM BUŘTŮ - VOLNÁ ZÁBAVA DĚTÍ 

VÍCE NA www.balkapcup.eu

 

NA APALUCHA 2017  - JUBIÉLNÍ 10 ročník MÁME NACHYSTÁNY PRO DĚTI I MNOHÁ NOVÁ PŘEKVAPENÍ

PŘÍPRAVA SE JIŽ ROZBĚHLA

 

 

ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu

Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

  
 

 

Nová aplikace SK BALKAP z.s  - pro snazší a dostupnější info o TURNAJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH a ostatních volnočasových aktivitách.Více zde: https://www.balkapcup.eu/

ZDARMA KE STAŽENÍ: APLIKACE DO Mobilů - iPhone - iPadu

Sledujte novinky a aktualizace v aplikaci v mobilu i v tabletu

  
 

 

Nová aplikace SK BALKAP z.s  - pro snazší a dostupnější info o TURNAJÍCH - KEMPECH - TÁBORECH - KROUŽCÍCH a ostatních volnočasových aktivitách.