FOTBALOVÝ HALOVÝ TURNAJ 25.01.2015 r.05-06 / 07 a ml

26.01.2015 12:14
Sportovní klub a volnočasové centrum dětí SK BALKAP z.s. uspořádalo dne 25.01.2015 fotbalový halový turnaj BALKAP CUP pro děti ročníků 2005-6 v jedné skupině a 2007 a mladší ve skupině druhé v Bystřici u Benešova. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů (120 dětí) z ČR. Náš klub SK BALKAP z.s. do turnaje přihlásil již dva týmy. Tým 2005-6 ve své skupině zvítězil před druhým týmem z 1FK Příbram pouze o větší počet vstřelených branek. Tým ve skupině 2007 a mladší se umístil na velmi cenném třetím místě. Vyzdvihnout je však nutné všechny zúčastněné týmy. Výkony jak chlapců tak děvčat dosahovaly zajímavých výsledků a v mnohém překonaly i to, co se od nich očekávalo. Nejmladší účastník byl r.2009 Patrik Hůlka a ani tento prcek se neměl za co stydět a zcela jistě se mu tato zkušenost vryla do paměti a bude na ní jen stavět. Touto sportovní událostí náš Klub zahájil soutěžní rok 2015, který tak jak předešlý, bude plný sportovních událostí jak pro kluby, tak pro neregistrované týmy dětí, tak i pro prvňáčky ze základních škol i z mateřských školek a dětských domovů. Pořádání aktivit pro děti je značně časově i ekonomicky náročné, a tak věříme, že se nám v tomto roce podaří navázat širší spolupráci se sponzory a tím i rozšířit aktivity směrem k dětem. Jedním z cílů je i zahájení turnajů již pro tři věkové kategorie 2005-6 / 2007-8 / 2009-10 abychom zjednodušili práci klubům při zajištění dětí na námi pořádané turnaje a rovněž i aby sami děti soutěžily ve vyrovnaných věkových kategoriích. Dalším cílem je zaměření se i na podporu obecně prospěšných projektů pro děti. Tyto projekty jsme přípravou již zahájili a předpokládáme spuštění začátkem r.2016.   
 
Trenéři:
3.místo na turnaji
Děti r.2007 a ml. Jaroslav Hůlka 
 
1.místo na turnaji
Děti r.2005-6  Zdeněk Matějka  (licence C)
trenér fotbalové mládeže AC SPARTA PRAHA 
 
Pozvánka pro děti na další turnaj 22.02.15:
Zveme nové děti do našich týmů, které mají zájem si zahrát na turnajích BALKAP CUP pořádaných naším klubem SK BALKAP z.s. 
 
 Pozvánka pro děti na další turnaj BALKAP CUP 22.02.2015 V BYSTŘICI U BENEŠOVA:
 
Zveme nové děti do našich týmů, které mají zájem si zahrát na turnajích BALKAP CUP pořádaných naším klubem SK BALKAP z.s.
 
Prostor dáváme všem dětem. 
 
VŠICHNI SI ZAHRAJÍ, POČET DĚTÍ NEOMEZUJEME.