FOTBALOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK BALKAP CUP DOBŘÍŠ PRO r. 2010-09 a ml - 2007-8 a ml - 2005-6 a ml

04.06.2016 20:00

SK BALKAP z.s. -  pořadatel fotbalových turnajů BALKAP CUP, uspořádal dne 04.06.2016 dětský fotbalový turnaj v Dobříši, který byl pokračováním sportovních a volnočasových akcí pro děti.

Krátce o turnaji z pohledu ředitele turnaje p.Luďka Ballona.

Turnaj probíhal dvoufázově. Zahájení první části proběhlo v 9.00h s ukončením ve 13:00h za plné účasti původně přihlášených 8mi týmů ročníků 2009-2010, Druhá část rovněž za plné účasti přihlášených týmů  6ti týmů 2007-08 a 6ti týmů 2005-06 a byla zahájena ve 14h a ukončena v 17:30h. Turnaje BALKAP CUP DOBŘÍŠ se tak jak u všech předešlých účastnily týmy ze Středních Čech a Prahy. Tím že turnaje BALKAP CUP se snaží pro kluby a jejich děti, trenéry i rodiče přinášet vždy něco nového z možných herních formátů, tak i zde tomu nebylo jinak a nově byl pro odpolední část pro ročníky 2007-08 a 2005-06 připraven herní fornát dvou 10min poločasů. Hra na poločasy týmům zajistila včasnou konsolidaci pokud se týmu v prvním poločase nedařilo a rovněž tento poločasový formát dovolil odehrát i více minut na jednotlivá utkání. Turnaje BALKAP CUP se vyznačují plynulostí a nadměrným počtem odehraných minut i utkáních samotných, a to i zde se maximálně vyplnilo. Největší porci odehraných minut si v tomto turnaji odehrály týmy ročníků 2007-08 a 2005-2006, a to plných 100 minut a díky dvou hřištím pro každý dvouročník, týmy hrály téměř bez přestávky. S ohledem na klimatické podmínky, kdy panovalo značné teplo, bylo nutné před závěrečnou částí týmům poskytnout delší úsek na přestávku mezi utkáními ale i tak je nutné hráče pochválit, za jejich fyzickou výdrž a trenéry za výdrž a mnohdy i objektivitu při zvážení fyzického potenciálu hráčů, Trend zvýšených odehraných minut bychom rádi i přes značný ekonomický nárůst ve výdajové části za nájmy, rozhodčí, realizační tým a mnohé jiné nadále chtěli udržet a rozvíjet. Tento trend v navýšení odehraných minut s různými týmy by měl mít v konečné fázi i zvyšující kvalitu ve fotbalovém růstu dětí. Dále se nově připravuje formát na pomoc Klubům, a to v zajištění turnajů pro hráče, co nedostávají moc příležitostí v klubových soutěžích v zapojení do zápasů z důvodu jejich začátků, začlenění se do týmu, nadměrného počtu hráčů a z mnohých dalších důvodů. Dále se nově připravují turnaje ve formátu 7+1, které by se měly rozběhnout pro ročníky 2004-5-6 a ml již od září 20016. Na závěr je nutné poděkovat dětem za zájem, zápal do hry, trenérům za jejich čas a dodržování časového harmonogramu turnaje, a rodičům za čas i skvělou atmosféru co dětem vytvořili.

HRÁČ TURNAJE: ONDŘEJ BALLON (SK BALKAP z.s.)

1. MÍSTO V HODNOCENÍ TRENÉRY - 4.body

1. MÍSTO V HODNOCENÍ NEJLEPŠÍ STŘELEC 10.vstřelených branek

NAROZEN: 24.10.2007

KONÍČKY: FOTBAL, DESKOVÉ HRY, iPAD

ÚSPĚCHY: REPREZENTACE ŠKOLY V ATLETICKÉ VŠESTRANNOSTI A OSTATNÍCH SPORTOVNÍCH VÝBĚRECH

VÝSLEDKY 2005-2006

TÝMY: - 1.MÍSTO - SK DOLNÍ CHABRY "babičky"

JEDNOTLIVCI - NEJLEPŠÍ HRÁČ ZVOLENÝ TRENÉRY:  DAVID PLZEŇSKÝ (SK DOLNÍ CHABRY "babičky)

JEDNOTLIVCI - NEJLEPŠÍ STŘELEC BRANEK:  JAROSLAV JEŽEK (SK BALKAP z.s.)

VÝSLEDKY 2007-2008

TÝMY: 1.MÍSTO - TJ VIKTORIA VESTEC "A"

JEDNOTLIVCI - NEJLEPŠÍ HRÁČ ZVOLENÝ TRENÉRY:  ONDŘEJ BALLON (SK BALKAP z.s.)

(o nejlepším hráči rozhodlo doplňující kritérium - pořadí z zabulky  STŘELCI BRANEK )

JEDNOTLIVCI - NEJLEPŠÍ STŘELEC BRANEK: ONDŘEJ BALLON (SK BALKAP z.s.)