NOHEJBALOVÝ TURNAJ SMÍŠENÝCH DVOJIC - Rodič + Děcko - BALKAP CUP Dublovice 16.02.2019

16.02.2019 17:00

NOHEJBALOVÝ TURNAJ SMÍŠENÝCH DVOJIC
(v týmu dospělý-děcko)

FOTO Z TURNAJE

VIDEO Z TURNAJE

 

SK BALKAP z.s. (pořadatel sportovních turnajů BALKAP CUP) uspořádal dne 17.02.2018 nohejbalový turnaj smíšených BALKAP CUP DUBLOVICE . Turnaj se s ohledem na věkový rozptyl dětí rozdělil do dvou skupin: a to skupina mladších 8-10 let (+ dospělý) a skupina starších 11-15let (+dospělý). Turnaje ve skupině mladších se zúčastniY 4 týmy a turnaje ve skupině starších 6 týmů. Všichni účastníci (a mnozí jak děti tak dospělý) si poprvé zahráli turnajové klání ve dvojici rodič děcko a někteří i poprvé nohejbal. Nicméně to na bojovnosti, dovednostech a zábavě všech, nijak neubralo. Naopak, a to především, dětské výkony v mnohém převyšovaly a i mile překvapily. Turnaj jak promotérsky, občerstvením, skladbou a i počtem nasjednaných týmů, tak i zázemím byl z ohlasu všech zúčastněných, připraven a veden velice pěkně.
 
Rádi bychom rovněž tímto podělovali společnostI co turnaj podpořila,  a to:  Adventure Golf Počepice.
------------------------------
 
Další termín turnaje BALKAP CUP SMÍŠENÝCH DVOJIC (rodič-děcko) je naplánován na sobotu 26.05.2018  -  kam jste zvání a těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi.
 
více k akcím BALKAP CUP - www.balkapcup.eu 
SK BALKAP z.s. (pořadatel sportovních turnajů BALKAP CUP) uspořádal dne 16.02.2019 nohejbalový turnaj smíšených dvojic BALKAP CUP DUBLOVICE . Turnaj, se s ohledem na věkový rozptyl dětí, rozdělil do dvou věkových skupin, a to: skupina mladších 6 - 10 let (+ dospělý) a skupina starších 11-15let (+dospělý). Turnaje ve skupině mladších (6-10let) se zúčastnilo 10 týmů a turnaje ve skupině starších (11-15let) se zůčastnilo 8 týmů. Všichni účastníci (a mnozí jak děti tak dospělý) si poprvé zahráli turnajové klání ve dvojici rodič děcko a někteří i poprvé nohejbal ale většina se u nás zůčastnikla již opakovaně tohoto typu turnaje. Nicméně to na bojovnosti, dovednostech a zábavě všech, nijak neubralo. Naopak, a to především, dětské výkony v mnohém převyšovaly a i mile překvapily. Turnaj jak promotérsky, občerstvením, skladbou a i počtem nasjednaných týmů, tak i zázemím, byl z ohlasu všech zúčastněných, připraven a veden velice pěkně. 
 
 
POŘADÍ TURNAJE
A-sk - děti 6 - 10 let (+ rodič)
1.Český Brod
2.Zvírotice M
3.Deny "S"
4.Zvírotice "W"
5. - 10.- Klacíci, Honza a Honza, Plavčíci, Dublovice, Klokani, Paťáci
.
B-sk - děti 11 - 15 let (+ rodič)
1.Marná Snaha
2.Pankrác
3.Parťáci
4.Nový Knín
5 - 8. - Liha, Pat a Mat, Petroupimáci, BALKAP

 

Fotogalerie: NOHEJBALOVÝ TURNAJ DVOJIC - Rodič + Děcko - BALKAP CUP Dublovice 16.02.2019